Wpis z mikrobloga

LOL. Myślę sobie, trudna sytuacja, mam trochę czasu- pomogę. Zostanę wolontariuszem. Dzwonię do MOPS, tam z okienka do okienka, każdy zdziwiony (a ich numer na stronie rządowej do kontaktu wspr. wolontariatu jest podany) po trzech rozmowach, oni nie wiedzą, Pan do urzędu miasta dzwoni. No ok- dzwonię, trzy wydziały mnie przełączylły, no ale jak Pani mnie przełączyła do Pani która mnie przełączyła do tej Pani to już odpuściłem. Widać Państwo pomocy nie potrzebuje. ¯_(ツ)_/¯ idę grac w CSa #radom #koronawirus
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mirkowy_Annon: Ty to lepiej dużego lotka puść, bo dodzwonić się do urzędu miasta to jak wygrać na loterii. Ja od rana próbuje to albo zajęte albo po kilku sygnałach mnie rozłączają. Żeby dodzwonić się do I Urzędu Skarbowego musiałem obdzwonić wszystkie wydziały i dopiero po 1.5h starań, jakaś babka chyba straciła czujność, bo odebrała a potem już kilka przełączeń i trafiłem, gdzie chciałem.
  • Odpowiedz
@justanotherdude: Moja mama pracuje w tym urzędzie i sytuacja wygląda tam tak, że jak w normalnym trybie na wydziale pracowało po kilkanaście osób, to teraz przychodzą po 2 osoby co tydzień na zmianę i obsługują w pierwszej kolejności pisma z sądów, prokuratury itp. Tak więc załatwić obecnie cokolwiek w US to niemal cud ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lolenson1888: O a mógłbyś zapytać mame jak wygląda sytuacja z rejestracją samochodów tzn. czy dalej jest obowiązek 30 dni od zakupy czy zwiększyli w związku z pandemią do 180 dni? Bo po to dzwonilem do urzędu i się nie dodzwoniłem :)
  • Odpowiedz