Wpis z mikrobloga

@Morgana_: Zresztą sam wiem na swoim przypadku, że niektórych rzeczy nie da się naprawić (jak na przykład mojego zeza, albo łysienia, fakt mogę zgolić głowę ale do tego też trzeba mieć dobry kształt głowy).
  • Odpowiedz
@Morgana_: Zresztą o czym my rozmawiamy. Krytykujesz facetów mówiąc jakie mamy wymagania, a wystarczy popatrzeć jakie zdjęcia facetów wrzucasz na wykop żeby zobaczyć kto tu ma wysokie standardy.

Ile to razy słyszałem od kobiet - słuchaj, fajny z ciebie facet, nie dla wszystkich kobiet wygląd się liczy, na pewno kogoś znajdziesz (innego).
  • Odpowiedz
@Morgana_: Oczywiście że zaniedbanie to niechlujny wygląd. To nie zmienia faktu, że zadbana brzydka osoba dalej będzie nieatrakcyjna.
Więc mówienie, żeby zadbała o siebie bo to sprawi że sobie kogoś znajdzie to albo manipulacja albo ignorancja.
  • Odpowiedz
@Morgana_: Owszem, jak ktoś jest zaniedbany i wygląda przeciętnie to takie rzeczy pomagają. Ale wmawianie że wszyscy z tagu #przegryw są sami tylko dlatego, że im się nie chce zadbać o siebie jest bardzo krzywdzące dla tych którzy są i zadbani i poza wyglądem nie mają żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@Morgana_: Dowaliłaś kulą w płot.
Wiesz, że są badania genetyczne, że pula kobiecych jest o wiele szersza niż męskich, co oznacza że znaczna część mężczyzn nie doczekała się żadnych potomków - dosłownie wyginęli.
Z puli genów mężczyzn przetrwała tylko góra atrakcyjności itp.

To oczywiście podważa również twierdzenie, że wystarczy o siebie zadbać.
  • Odpowiedz