Wpis z mikrobloga

@szympek111: NIe wiem gdzie to kupić, lecz miałem z tym do czynienia i strasznie cieżkie i bardzp dużo miejsca zajmuje. Przyemyśl sprawe przy kupieniem ( )
@szympek111: Robienie z ponczo tarpa jest raczej rozwiazaniem awaryjnym, niestety za male zeby dobrze ochronic przed nawet lekko zacinajacym deszczem ale od biedy ujdzie. Kup normalnego tarpa, takiego 2x3 bedzie lzejszy i wygodniejszy od rozwiazania jak na zdjeciu.
@szympek111: Uniwersalna opcja czli hamak/gleba jest rozmiar 200x300, ja uzywam tarpa Ares 220x300. Przy wyborze kieruj sie stosunkiem masy do powierzchni, zasadniczo im lzejszy tym lepszy. Druga sprawa to wzmocnienia przede wszystkim rogow, czy oczka nabite sa bezposrednio na material czy na jakies wzmocnienie. Co do samego materialu to wszystko jest zazwyczaj z powlekanego poliestru, szukaj tych wzmacnianych ripstop. Duzej filozofij tu nie ma, tak jak wspomnialem, uzywam Aresa 220x300 od
@szympek111 ja mam DD 3x3 we wzorze multicam ich odmiany. Całość z linkami, pwrwcordem 10m i śledziami waży poniżej 1kg.bardzo dobra jakość wykonania - to chore ale tarp jest przyjemny w dotyku ( ͡º ͜ʖ͡º) - a ich wzór multicam świetnie "wtapia się" w nasze lasy.