Wpis z mikrobloga

Wielkanocne #rozdajo maseczek bawełnianych wielokrotnego użytku :)

Maseczki są z usztywnianym noskiem, dwuwarstwowe, z kieszonką na filtr.

W tej chwili mam maseczki z gumkami wokół głowy, z gumkami za uszy i z troczkami do wiązania. Z moich testów wynika, że najlepsze są z troczkami bo każdy może dopasować maseczkę idealnie do swojej głowy.
Można prać i prasować- najlepiej przez jakąś cienką ściereczkę.

Dwie osoby wygrywają zestaw czterech maseczek, po jednej ze zdjęcia + 50 pojedynczych filtrów z flizeliny. Wysyłka paczkomatem na mój koszt. Losowanie jutro po godzinie 20:00.

Gdyby ktoś chciał zamówić maseczki, proszę o kontakt na priv, koszt 9,00/szt. Filtry z flizeliny 10,00/100 szt. + koszt wysyłki, tylko paczkomat.

#covid19 #koronawirus #maseczki
brandnewbrain - Wielkanocne #rozdajo maseczek bawełnianych wielokrotnego użytku :)

M...

źródło: comment_1586803959aqjvxqffu1JIRyD7t79uIl.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • 1
@NieMamNicDoDodania na tę chwilę przewiduję wysyłkę w środę. Oczywiście zależy od ilości :)

Dla bombelków nie szyłam ale nie widzę problemu, żeby uszyć mniejsze rozmiary. Dla dzieci polecam z troczkami bo można lepiej dopasować do obwodu głowy. Jak masz pytania to priv.
  • Odpowiedz
  • 1
@agaja te, które szyłam do tej pory mają szerokość +/- 19 cm i wysokość 10-11 cm bez rozkładania zakladek i są bardzo zbliżone do takich standardowych chirurgicznych. Myślę, że bez problemu jestem w stanie zrobić mniejsze. Jak coś to pisz jakie konkretnie wymiary mniej więcej potrzebujesz.
  • Odpowiedz
@brand_new_brain widzę, że te maseczki w żyrafy mają gumkę za uszami. Czy taki kształt prostokąta nie sprawia, że odstają po bokach od twarzy? długość krótszego boku prostokąta musi być max taka, jak odległość pomiędzy dwoma rownolezacymi gumkami przy uchu, gdy się maseczkę zalozy. Pytam, bo właśnie skończyłam zwężać swoje, dokładnie z tego powodu.
  • Odpowiedz