Wpis z mikrobloga

Przysięgam, że moja psychika jest na skraju wykończenia, wybaczcie wulgaryzmy ale dostaje już przysłowiowego #!$%@? przez mój internet, który nie trzyma nawet połowy prędkości zadeklarowanej - chociaż #!$%@? z tą predkością. Bardziej mnie męczy fakt, że ich nadajniki są z gówna i jak 10 osób wejdzie na jeden nadajnik to ping skacze do 500ms co chwile, co skutecznie uniemożliwia mi wykonywanie jakichś 90% czynności do których mi jest potrzebny internet, nosz #!$%@? #!$%@? mać, na infolinii nic nie zrobią, albo sie tłumaczą "pracami ulepszającymi nadajnik" XDD nie wiem, mieszkam na takim #!$%@?, ze nie mogę mieć niz innego niż t-mobile albo radiówka 10Mb za cene 90zł miesięcznie, w odległości 1km są co najmniej 3 btsy, ale co z tego, skoro są z gówna. Prześlicie troche pozytywnej energii, bo ja już na prawdę nie moge, nie wiem nawet co mam z tym faktem zrobić, bo firma nie daje w ogóle o to #!$%@?. #tmobile #internet #internetmobilny
  • 5
  • Odpowiedz
Na umowie masz prędkość do xMb/s, więc nie jest to gwarancja. Ale zgodnie z życzeniem przesyłam pozytywną energię i życzenia szerokiego łącza :)
  • Odpowiedz