Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki #tinder #badoo

Ja to się w ogóle nie dziwię różowym że mnie zlewają.

Ani nie jestem przystojny z mordy, ani wysoki, bogaty też nie jestem a z charakteru to raczej taki domator i introwertyk. Nie posiadam żadnej cechy która byłby w jakikolwiek sposób atrakcyjna dla dziewczyn. W żaden sposób nie wyróżniam się pozytywnie od reszty facetów, co więcej, można powiedzieć że jestem wręcz brzydki i niski!

Różowej wystarczy że odpali tindera/badoo i w 1h będzie miała kilkadziesiąt lepszych kandydatów ode mnie. Po co jakakolwiek dziewczyna miałaby w ogóle tracić chociażby jedną sekundę życia na rozmowę ze mną? Ja to całkowicie rozumiem.
01ab - #przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki #tinder #badoo 

Ja to się w ogóle ni...

źródło: comment_15867840096yiCV3w5q7oXfsSOBsjBtI.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hydrox1992: dawanie rad:

90% modeli z insta ma twarz gowna wierz mi - tylko ze to widać na żywo a na zdjęciach każdy to chad ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kolega OP ma przedewwzytskim nastawienie ze i tak się nie uda ... jak w głowie sobie tego nie przestawi to na nic nasze rady

I przestańcie #!$%@? na tym wykopie o tej szczęce, są dziewczyny które lubią jak chłopak ma bardziej delikatna buzie, są takie co lubią okrągłe buzie i są takie co lubią kwadratowe szczęki co Kobieta to jakieś upodobania, jest cała masa dziewczyn które uważają ze krata na brzuchu jest sztuczna a jak facet ma żyły to mięśniach
Rustyyyy - @Hydrox1992: dawanie rad: 

 90% modeli z insta ma twarz gowna wierz mi -...

źródło: comment_1586815087pm4KusVj5GnbVBvaZQZDqO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rustyyyy:
@01ab:

Jak sam mówiłeś nie znamy OP - to ze napisał ze ma jakiś tam kształt głowy - nie wiemy czy jest to prawda czy tylko jego odczuciem ze jest źle - sam miałem kompleksy kiedyś na punkcie czoła byłem przekonany ze mam bardzo wysokie i śmiesznie wyglądam, z czasem dotarło do mnie ze nie jest tak złe jak mi się wydawało - z Twoim podejściem jedynie dobijasz OP i utwierdzisz w przekonaniu ze jest sytuacja jest beznadziejna i jest super ciężko - zniechęcasz go do pierwszego kroku

Szczególnie ze z postu OP wynika ze nie podjął nawet próby ataku na Tinder - powtarzam OP nie ma zdjęć żadnych i już stwierdził ze wokol same chady i napewno przegra - Ty zamiast zachęcić go go spróbowania po odpowiednim rozsądnym przygotowaniu ciągniesz go w stronę ze - no tak jest zle jak się nie wyglada to szans prawie nie ma - serio przegryw w Tobie jest pancerny albo poprostu lubisz ścigać ludzi do parteru -
  • Odpowiedz
@Hydrox1992: Na tinder/badoo liczy się wygląd, to na podstawie wyglądu jest pierwszy przesiew. Z moją mordą to tam na pewno nie będę miał nawet możliwości pisania z różowymi.

Mam 28 lat i żadna dziewczyna nigdy nie była mną zainteresowana, nawet na randce nigdy nie byłem, proponowanie takim osobom tindera/badoo to tak jakbyś posadził kogoś kto nie ma prawka i nigdy nie siedział za kierownicą do bolidu F1, taki człowiek nawet
  • Odpowiedz
@Rustyyyy:
@01ab:

Co do tego ze większość modeli z insta na żywo wyglada przeciętnie ... nie zrozumiałeś chyba przekazu - te foty zakrzywiają rzeczywistość na plus - jak OP zrobi dobre foty to może się nagle okazać ze wcale nie odstaje od reszty na Tinder - tylko żeby to zobaczyć trzeba te zdjęcia mieć zrobione najpierw ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@01ab:
Ok dobra,
Słuchaj jest beznadziejnie - liczy się tylko wygląd nie masz szans, daj sobie spokój i nawet nie próbuj
Więcej dziewczyn dla normalnych ludzi
Koniec rozmowy mam dosyć
  • Odpowiedz
@Hydrox1992: z gówna bata nie ukręcisz, jak ktoś jest szpetny to na zdjęciach nie będzie wyglądał dobrze, no chyba że całkowicie zmienisz twarz w photoshop, ale to chyba nie ma sensu
  • Odpowiedz