Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki #tinder #badoo

Ja to się w ogóle nie dziwię różowym że mnie zlewają.

Ani nie jestem przystojny z mordy, ani wysoki, bogaty też nie jestem a z charakteru to raczej taki domator i introwertyk. Nie posiadam żadnej cechy która byłby w jakikolwiek sposób atrakcyjna dla dziewczyn. W żaden sposób nie wyróżniam się pozytywnie od reszty facetów, co więcej, można powiedzieć że jestem wręcz brzydki i niski!

Różowej wystarczy że odpali tindera/badoo i w 1h będzie miała kilkadziesiąt lepszych kandydatów ode mnie. Po co jakakolwiek dziewczyna miałaby w ogóle tracić chociażby jedną sekundę życia na rozmowę ze mną? Ja to całkowicie rozumiem.
01ab - #przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki #tinder #badoo 

Ja to się w ogóle ni...

źródło: comment_15867840096yiCV3w5q7oXfsSOBsjBtI.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@01ab: no na dolną półkę się nie patrzy normalna sprawa rynek spermy kieruje się swoimi prawami a kobieta wybiera która spermę ma pożerać swoimi otworami
  • Odpowiedz
@01ab: ehh rozumiem cię bracie, ja mam tak samo. Tyle ładnych kobiety na tych aplikacjach, że mój ryj tylko służy jako kropka pomiędzy kolejnym zdjęciem. I szczerze obrzyda mnie to spłycanie wizerunku człowieka jedynie do funkcji zaruchania. No obrzydliwy ten świat jest dla mnie.
  • Odpowiedz
to nie są lepsi kandydaci od Ciebie - oni maja tylko lepiej zrobione foto i zadbane fryzury


@Hydrox1992: xD

Akurat włosy to ja mam oskarkowe: gęste, ciemne i fryzura pędzlasta. Wszyscy na tych fotach są przystojniejsi ode mnie i to o kilka poziomów, nie wszyscy są chadami to prawda, ale nie trzeba być chadem by być przystojniejszym ode mnie xD
  • Odpowiedz
Czy Twoje fory są w stylu ich fot?


@Hydrox1992: mordo ja nie mam żadnych fot, nawet na fb xD a z badoo czy innych tinderów nigdy nawet nie korzystałem

ja mam "gay alien skull", zero szczęki, co ty mi mówisz o "dobrych fotkach" xD
  • Odpowiedz
@Kocurowaty: jestem wartościowa wiem to Miras i wiem że inne dziewczyny są moim tłem intelektualnym. Nie wiem jednak czy z obecną tendencją społeczną do randkowania głównie online zostanę zauważona pośród insta modelek, bo faceci są powierzchowni w percepcji. Nie ich wina. Większość związków się kręci wokół seksu.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Ale chciałabyś, żeby facet patrzył na Ciebie tylko przez pryzmat seksu z Tobą? Kurde, są ważniejsze wartości na tym świecie w relacjach między kobietą, a mężczyzną niż sam seks. A wierz mi, że są jeszcze normalni faceci i kobiety. Tylko jest to garstka osób w skraju społeczeństwa.
  • Odpowiedz