Wpis z mikrobloga

Robił ktoś niedawno albo robi obecnie prawo jazdy na A? Jakie są koszty u Was w okolicy, bo u mnie 2200-2500, trochę dużo mi się to wydaje, a sam nie jestem przekonany czy to mi się spodoba. Niby w 2019 można było znaleźć za 1,5k tyle to już bym sobie mógł lekko wydać.

#motocykle
  • 9
@Kion: U mnie ceny wysokie są raczej przez to że wybór jest mały, bo coś wątpię w jakość usług w małym mieście. Będę się musiał rozejrzeć dalej. Wolę dojeżdżać i coś się nauczyć, a przy okazji odświeżyć wiedzę bo B ponad 10 lat już mam.
@albertbranka: Tam gdzie kiedyś robiłem prawko na A2 za 1400 zł teraz od nowego roku kosztuje 2000 zł. Podrożało jak każdy produkt. I to taka szkoła taka sobie. Lepiej dopłacić kilka stów do lepszej szkoły niż potem wydawać na dodatkowe egzaminy czy jazdy.
@albertbranka: koszt to jedno (u mnie 3City mniej więcej +1600) ale przed wyborem konkretnej szkoły poszukaj też opinii w necie i wśród znajomych. Co z tego że za kurs zapłacisz 1500, jeśli potem będziesz musiał (lub będziesz czuł potrzebę ;) ) dobrania godzin jazdy za ~100pln/h. Ja się podobnie wkopałem, słaby research i wybór szkoły - dokupiłem 2h w innej szkole i w tym czasie dowiedziałem i nauczyłem się więcej niż