Wpis z mikrobloga

Mirki, co sądzicie o tych słowach Korwina: > Cytowany tekst... Jeśli kobieta lubi eksponować swoje ciało niech to robi, ponieważ widzę w takiej dziewczynie potencjał - z energicznej zdecydowanej kobiety urodzi się zdrowe dziecko, a z ciapy ciamajda

Albo > Cytowany tekst... żeby naród był zdrowy i silny musimy oglądać na olimpiadach ludzi zdrowych, a nie niepełnosprawnych

Skąd Korwin zakłada, że z dziewczyny, która ubiera się dosyć skąpo może urodzić się na 100% zdrowe i silne psychiczne dziecko? Skoro szanse na zdrowego potomka są zawsze 50 na 50 u zdrowych rodziców może narodzić się chore dziecko tak jak u chorych zdrowe. Nie mamy wpływu na to jakie dziecko nam się urodzi, a szanowny Pan Korwin uważa, że dziewczyny które będą się ubierać dosyć skąpo i odważnie to będą mieć zdrowe i silne psychicznie potomstwo, what?

Nie wierzę, że to są osobiste słowa Korwina tylko ktoś się pod niego podszywa i z polityka próbuje zrobić oszołoma, a wy co sądzicie o jego słowach?

Oraz czy na wykopie można podszyć się pod znaną osobę i oszukać weryfikacje tej osobistości?

#wykop #korwin #polityka #logikarozowychpaskow #sex #potomstwo
  • 24
@stefan_pmp masz rozumowanie jak 10latek xD jesteś jednym z tych mądrych co mówią: "Korwin to hipokryta, bo nie lubi demokracji a bierze udział w wyborach"

Jeszcze jakieś brednie jakoby zmieniał często poglądy xD

@ZPoetaZ zazwyczaj ciało pokazuje się jak jest ładne (zdrowe), więc dziecko też raczej będzie zdrowe. Ale takich wypowiedzi Korwina nie ma co brać na poważnie. Przecież one są typowo po to, żeby o nim mówić. Nie mówi nic nienormalnego,
@shoananas: No to napisałem. Zdrowym rodzicom też może urodzić się chore dziecko, tak samo osobom upośledzonym może urodzić się dziecko bez defektów. Szanse są w tym przypadku 50 na 50 - nie wiesz co Ci się urodzi. Możesz być wybitnym sportowcem - okazem zdrowia z umysłem 20 latka, a urodzi Ci się dziecko z zespołem downa
@ZPoetaZ kolego, szansa że urodzi ci się chore dziecko to nie 50% xD jak będziesz grał na loterii to nie działa tak, że szansa 50%, bo albo wygrasz albo przegrasz. Jest większe prawdopodobieństwo, że ze zdrowego ciała wyjdzie zdrowsze dziecko

Przecież nie namawia do ubierania się skąpo. Nie wynika to z tej wypowiedzi. No kobieta może się ubierać jak chce, dlatego Korwin napisał: "jeśli kobieta lubi eksponować swoje ciało..."

Zobacz, że on
@shoananas: Nie, ja nic nie intryguje. Skoro kreujesz go na wybitnie inteligentnego TY go usprawiedliwiasz jak zresztą pozostała część matołów, co go słuchają kiedy on sam w żaden sposób się nie tłumaczy z tego co mówi :)
Druga sprawa skoro ma większość za głupków, a chce rządzić, bo chce w Polsce ustroju monarchy, a monarcha to ustrój, gdzie rządzi tylko JEDNA osoba, więc chce zapewne sam rządzić chyba, że kogoś wyznaczy
@ZPoetaZ no Korwin się nie tłumaczy właśnie po to, żeby te jego wypowiedzi krążyły cały czas xD "zawsze się trochę gwałci" po dziś jest cytowane, a odnosi się do kobiecej wstydliwej natury. przecież nie chodziło mu o typowy gwałt xD a ludzie tak to rozumieją

Korwin zawsze powtarza, że jemu nie zależy na władzy za wszelką cenę - to ludziom powinno zależeć, żeby rządził. Co wg ciebie miałby mówić, żeby go chłopek
@shoananas:
1) Właśnie o to chodzi, że nie tłumaczy. Natura kobiecej wstydliwości, a gwałt czy jak to podkreślasz "trochę gwałtu" to zupełnie co innego. Co znaczy "trochę" w kontekście gwałtu typie? :)

2) "Korwin zawsze powtarza, że jemu nie zależy na władzy to ludziom ma zależeć na nim" no i tu zrobił największy błąd, bo raz że jesteś naiwny chłopaczek skoro to łyknąłeś, bo ja chce przywódcę ZDECYDOWANEGO, to on ma
@ZPoetaZ
1. To jest żartobliwy skrót myślowy. "trochę" właśnie podkreśla, że to jest żart. A oznacza to tyle, że w sytuacjach łóżkowych kobiety czasami mówią "nie", a myślą odwrotnie. Jeżeli nie miałeś nigdy kobiety, albo miałeś ich niewiele to tego nie zrozumiesz.

2. Nie chodzi o bycie zdecydowanym a bardziej o szacunek do siebie. Ja na przykład mam wewnętrzna blokadę, żeby z typowymi debilami dyskutować i gdy tak robię to później żałuję.
@shoananas:
1) Ale Ty chłopie manipulujesz treściami :) "Korwin zawsze powtarza, że jemu nie zależy na władzy - to ludziom powinno zależeć żeby rządził" i teraz "Korwin jest absolutnie zdecydowaną osobą i nigdzie nie napisałem, że nie chce rządzić xD"
Zdecyduj się, bo się gupisz :)

2) Miałem wystarczający duży kontakt z płcią przeciwną by wywnioskować, że kobiety to Ci sami ludzie co mężczyźni i uwierz również mogą robić coś wbrew
@shoananas: Druga sprawa. Jeszcze technologia tak się nie posunęła by przewidzieć czy będziemy mieli zdrowego potomka ( ͡º ͜ʖ͡º) ale nie bój się za chwilę Twój dziadzio Korwinek coś wymyśli w tym temacie XDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZPoetaZ
1. Kłamstwo. Naucz się czytać ze zrozumieniem
2. Nie Ty decydujesz z czego ludzie nie mogą żartować
3. Już wyjaśniłem wyżej logikę "antydemokrata, a startuje w wyborach". Jeśli ktoś tak rozumuje to ma z pewnością niską inteligencję
4. Nie wiesz co to jest statystyka, i ja sobie tego nie wymyślam. To jest fakt po tym co piszesz
5. Napisz jeszcze 100x o wybielaniu Korwina chociaż tego nie robię. Ja tłumaczę mniej