Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie po obejrzeniu reakcji Janka na "spożywajcie alkohola" i jedyne co mi przychodzi do głowy to pytanie "jak na analogiczną sytuację zareagowałby Kiśek, albo j00r?" Janek reaguje dość po ludzku i dość obiektywnie, nie bierze tego jakoś do siebie, ba wygląda nawet na to jakby go to cieszyło/bawiło, ktoś zrobił dobrą przeróbkę, a Janek stwierdził, że podziwia chłopaka który to zrobił i "dla mnie to jest okej, na święta i niech to idzie w kraj" czyli zwyczajnie docenił autora na swój sposób. Można sobie wyobrazić jakby zareagował j00r na podobna przeróbkę... "OoOoO Obraża mnie, zazdrości mi, że ja nagrywam i podatki płace i pokazuje jak jest naprawdę", ewentualnie Kiśek... "Ja to zaniosę na policje i zgłoszę, a na tego człowieka co to zrobił zostanie złożone zawiadomienie" Tych dwóch jest tak bardzo zaślepionych samym sobą i chyba żaden z nich nigdy nie docenił tego co ktoś inny poza nimi zrobił, a tym bardziej tego, że ktoś im coś dał... a oboje są pasożytami i cały czas coś dostają... Jedyne co to jeden drugiego potrafi pochwalić (sztucznie i na pokaz) i to tylko wtedy jak ten drugi to wymusi... Sam już nie wiem co jest gorsze.. wielki j00r, który myśli, że 95% jego widzów jest głupsza od niego, czy pan prezydent, który myśli, że jest mądrzejszy od całej polski. Jedyną osobą, którą szanuję ze szkolnej jest chyba właśnie Janek, niby niezbyt rozgarnięty, niezbyt inteligentny, niezbyt elokwentny (jak każdy na szkolnej...), ale przynajmniej jest sobą i nie zgrywa ch*j wie kogo... Mam też ważenie, że może tego aż tak nie okazuje, ale o wiele bardziej docenia to, że dostaje jakieś pieniądze od ludzi, a przynajmniej wie, że to dostał, a nie "robi lajty, bo ona tak pracuje i on tak zarabia"
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 9
@SVETER nawet jeśli rzeczywiście mają to na bank są z miesiąca na miesiąc zadluzane i za niedługo miac ich nie będą mieli...

Nie ogarniam... Zamiast doprowadzić do jakiegoś normalnego stanu, wynająć...
@GYWER_el: Maja je od wielu lat i od wielu lat udaja dziadow znoszac smieci. Jak ich zdemaskowano w 2011 roku to az wygadanemu wiesiowi zabraklo jezyka w gebie i odmowil komentarza, a biedna babulinka zadeklarowal, ze laskawie nie bedzie chodzic na darmowe zarcie dla biednych z kieszeni podatników.
@SVETER: Tylko właśnie o RODO w tych reportażach nie było słowa, nie udzielał się tam (możliwe, że Kaborodo i Chaborodo wiedzieli, że zapita twarz Eleware dobrego wrażenia by nie zrobiła i kazali mu się schować). Wiadomo też jednak, że ma swoje zainteresowania i może po prostu był w czasie kręcenia gdzie indziej.

Za totalnym zbieractwem też raczej nie jest, ale jeśli mieszkanie na Wieśka, to Eleware nie ma wpływu na to,
@8----0: Wiechu wymienil Jana z imienia i nazwiska i powiedzial, ze pracuje u kolegi. Teraz maja eksmisje na papierze i jak zrobia im wyjazd to jakby mogli to scenariusz by byl ten sam, tylko teraz sie nie uda bo juz sa znani jako oszusci.