Wpis z mikrobloga

  • 1
@dudi-dudi dokładnie my z żoną nawet nic w tym roku nie gotowaliśmy #!$%@? całkowicie cieszymy się że wyspaliśmy się do 12 i nasze dziecko też i to jest święto elo
  • Odpowiedz
@bary94pl sprowadzasz istotę i misterium tych świąt do dnia wolnego, to jakbyś hostię porównywał do wafelka. Jeśli nie wierzysz to Twoja sprawa. Ale jak to śpiewa DeMono "a kiedy przyjdzie na Ciebie czas...a przyjdzie czas na Ciebie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@snwptest: Powiem ci coś, zapewne połowa jak nie więcej katolików tak właśnie traktuje te święta, żeby się nażreć, #!$%@?ć (przede wszystkim), wysłać skopiowane życzenia do całej swojej listy kontaktów, i pójść do kościoła jeden jedyny raz w roku żeby poświęcić pokarm (no w tym roku nie pykło) i pokazać się przed sąsiadami, że oni to chodzą do kościółka. A no i jeszcze przecież żeby matka ich tam czasem z testamentu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@snwptest: Drogi katoliku , ja po 5 minutach medytacji mam więcej królestwa Bożego w sobie niż jeden Marian i Janusz jeden z drugim po tym jak najedzą się kiełbasy z musztardą, poświęconych jajek i popija to wszystko wódeczka z sąsiadem. Wielcy mi moralni strażnicy świata. A ić watykański pomiocie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@snwptest:
Raczej w moim przypadku nic się nie zmieni, bo już dawno jestem na swoim.

A skoro już wstawiłeś mema sugerujacego ze "cisnę katoli" (mimo iz nigdy tego nie robiłam), to masz:
Jakoś dziwię się katolikom, że nie mają problemów z wiązaniem pogańskich obrzędów (np. ubieranie choinki) że swoją wiarą. Zmiany w 10-ciu przykazaniach.
Stworzenie sobie bogów (Maria), pólbogów(np. Krzysztof, Piotr) i herosów (np. JP2), jakieś modlitwy do nich ("Zdrowaś
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: dla mnie to po prostu dodatkowe dni wolne i jakoś nie czuję, że są święta. Po prostu trochę więcej żarła, którego i tak nie je się wiele więcej co w normalne dni, bo ile można żreć?

Zawsze mnie #!$%@?ły te życzenia z kopiujwklejki. W święta wszystkiego najlepszego, a później i tak #!$%@? z tego.
Ale ludzie chyba się ogarnęli i już nie wysyłają tyle tych gówien, a ja sam
  • Odpowiedz