Wpis z mikrobloga

@MlodyWilczek Tata remontuje większość, większe pojęcie ma bo już całego simsona sr50 wyremontował, że wygląda jak z fabryki. Ja wykładam sianko i będę raczej mniej specjalistyczne rzeczy w nim robił. Wczoraj na przykład zrobiłem sprzęgło i instalację bo poprzedni właściciel spieprzył po całości. Ogólnie mam w planach sobie nim wozić tyłek i uczyć się jeździć, a przede wszystkim żeby mi zniżki leciały bo prawko mam od roku dopiero :D
@Syn_Krzysztofa: Pomoc mojego taty ograniczała się do spuszczenia paliwa ze starej skody xD u mnie była inna historia, od 13roku życia śmigałem nawet jawą 350 ts xD Gdy zbliżała się 18tka to sprzedałem motorki i zrobiłem prawko, a od rodziców dostałem pięknego golfa II w automacie z LPG z Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie bardzo mam z czego dosztukowac


@Syn_Krzysztofa: Zainteresuj się tematem maty szklanej oraz żywicy poliestrowej. Taka reperaturka - gotowiec na Allegro 20 zł kosztuje. Używa się tego do łatania kadłubów łodzi, więc taki boczek w aucie to dla tej maty i żywicy żadne warunki. Widziałem na yt gościa, co sobie z tego sztukował brzeg zgniłego nadkola w aucie i ładnie mu to na koniec wyszło.