Wpis z mikrobloga

Czy ja mam jakiegoś buga czy na wersji 1.1.0 skille się wbijają jak #!$%@?. Wczoraj w 4-5h gry wbiłem 'Charm' z poziomu 8 do poziomu 94 wykonując prawie tylko questy w wioskach. Na wcześniejszych wersjach wbicie poziomu 8 zajęło mi ~30h (nie pamiętam z jakim poziomem zaczynałem).
#bannerlord #mountandblade
  • 16
  • Odpowiedz
@Shevsky: fuck... powiem szczerze że wolałem tą 1/10 ... jakoś tak wymagało to skupienia się na skillu który chciało się wbić. Teraz wszystko wbija się w zastraszającym tempie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@newerty: Nie martw się, późniejsze skille i tak lecą super wolno. No ale bez przesady, że prowadzisz kampanię przez 4 lata, a wieśniak, którego zwerbowałeś 3 miesiące temu lepiej już się posługuje mieczem niż Ty.
Powyżej tego 150 poziomu umiejętności to ten multiplier spada na łeb, na szyję, i żeby wbić te kolejne 150 punktów, to właśnie te 30h będzie potrzebne.
  • Odpowiedz
@newerty: Jak chcesz łatwo wbić charm to handluj z lordami, odkupuj od nich konie itp. oczywiście to wymaga dość sporej ilości gotówki ale bardzo szybko lecą pkt.
  • Odpowiedz
  • 0
@newerty wcześniej było wymagane o wiele więcej expa pojedynczego skilla, żeby wbić dany lvl tego skilla, teraz o wiele szybciej można wbić do takiego 150-200 lvl ale potem znowu trzeba lecieć w grind; Ogólnie sprawdź skille swoich towarzyszy, też powinni mieć nadmiarową ilość expa. Żeby poziom skilla zrównał się z posiadanym expem muszą wbić przynajmniej 1exp danego skilla;
  • Odpowiedz