Wpis z mikrobloga

dzień dobry, wstałem o 4 godzinie, w piecu rozpaliłem, jajka już ugotowane, biała kiełbasa też, śledzie żeby odmroziły się, pokaże jak już na stole będzie, Krzysztof śpi, ciepła woda będzie to ogoli się umyję się na święta, się przebierze świątecznie, ogórki w słoiku, gadacie na mnie nie wiadomo jakie rzeczy, my jesteśmy dorosłymi ludźmi, o chlebek też jest, napój do picia, mleko, trzeba szykować śniadanie boże, na całym świecie grypa panuje, rodziny mają żałoba jest, wyjdę na godzinę dwie czy trzy, nie ma takiego czegoś, nie ma u mnie w życiu alkoholu, bo alkohol i inne rzeczy to nie najważniejsze w życiu, sami widzicie jak Łoś pokazuje, życzę wesołych świąt dla wszystkich, nagram jak śniadanie spożywamy boże, niech ludzie zobaczą jak to jest na świecie, w Chinach pozagradzane wszystko, w Stanach dużo osób umierało, Jezus Chrystus na wigili się urodził a go zabili za nasze grzechy, normalnie wypowiadam się, taksówkarzy pozdrawiam, skromne święta ale będą wspaniałe, żebyście nie dotarli tej choroby okrutnej, papież święty Jan Paweł drugi wypowiadał się III wojna światowa, Chiny chciały wyprodukować bo im Stany Zjednoczone się nie podobały, prezydenta Stanów pozdrawiam, zamknięte szkoły do końca roku szkolnego, pozdrawiam Asię myszki Pawła z Wawy, kobiety z Irlandii, nie ma się z czego śmiać, przyzwyciężymy tą zarazę, trzeba się pilnować, tyle spraw nie pozałatwiałem, byłem u dyrektora, trzeba poczekać żeby przygasło, byłem w banku, mówię jak jest naprawdę a nie opowiadam bzdur, wesołych świąt ugółem
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - dzień dobry, wstałem o 4 godzinie, w piecu rozpaliłem, jajka już ugotowane,...

źródło: comment_1586664820wDRfVcMqYl9FiYMs3pCdMr.jpg

Pobierz
  • 4