Wpis z mikrobloga

@Abaddon_Profanator: To już nawet nie chodzi o talerze innych, hodowle pochłaniaja kosmiczne ilości wody i zanieczyszczaja środowisko. Ale niektórym wygodniej i łatwiej wmówić sobie, że to atak histerii polglowkow, którym się coś #!$%@? i czepiaja się prawilnych morderczek. To wszystko przecież lewackie fanaberie, wcale nie jest tak, że wegetarianie i weganie mają dobre intencje. A te całe weganskie burgery nie dają ludziom spać po nocach.
  • Odpowiedz
Od jakichś 40 lat panuje wśród dietetyków konsensus, że diety wegetariańskie są zdrowe. W załączeniu stanowisko największej organizacji dietetycznej świata.


@koroluk: ale nie przetłumaczysz że nie, mam też znajomych dla nich wege to ludzie chorzy psychicznie, mienso trzeba jeść a najlepiej jak najwięcej
  • Odpowiedz
@SzycheU: @Abaddon_Profanator: Dokładnie jest tak jak mówisz. Niestety jest też masa mentalnych komunistów jak te ameby nade mną, które gdyby tylko mogły to wsadzałyby normalnych do więzienia. Wszystko fajnie jak sobie tylko szczekają w internecie, ale pewne środowiska posuwają się do bardziej radykalnych środków jak na tym filmiku. Taki element należy zwalczać fizycznie.
k.....4 - @SzycheU: @Abaddon_Profanator: Dokładnie jest tak jak mówisz. Niestety jest...
  • Odpowiedz
@koroluk: jak chcesz przestac produkowac jaja, skoro cala masa produktow zywnosciowych MUSI je zawierac? Czy uwazasz, ze gospodarz hodujacy kury zeby karmic swoje psy pilnujace mu salaty przed krolikami dewastujacymi uprawy, jest rowniez niemoralne? Czy mordowanie szkodnikow takich jak kroliki niszczace uprawy, rowniez jest nie ok?
  • Odpowiedz
@koroluk: Wpadłem tu z innego wątku. Chciałem Ci tylko pogratulować pięknęgo zaorania wszystkich dyskutantów. Ktoś mógłby się przyczepić do formy, ale argumentacyjnie totalna miazga. Szanuję.
  • Odpowiedz