Wpis z mikrobloga

Chcę dorwać tego całego #valorant więc muszę włączać różne streamy na #twitch, wiadomo. Z ciekawości postanowiłem zerknąć co to za typ ten Izak, najpopularniejszy polski streamer podobno, a jego gęba przez reklamy itp. chcąc nie chcąc jest mi znana.

Ja #!$%@?ę kto tego typa ogląda dla przyjemności? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gość nie mówi generalnie nic, a jak się odezwie to #!$%@? do siebie jakieś głupoty albo rzuci tekstem do chatu raz na pół godziny. Zero interakcji z widzami, siedzi to to i klika. I to tyle? Poważnie to jest najlepszy polski streamer? Ja #!$%@?, gdzie ja żyję... ()
  • 8
@Blezio2: Jak już zajrzę raz na ruski rok na twitch to zazwyczaj do Kubona, gracza league of legends bo też w to lubię popykać. Ten koleś jest dla mnie masakratorem. Jest dobry w tą gierkę, interakcję (nie o kontakt tu chodzi) z widzami ma taką, że uuuuu... Tylko trzeba lubić jego typ humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cr_7: Czyli nadaje dla niewymagających niczego gimbów i dzieci
@eM-Ka: Wiesz nskoro nie robi jakiegoś złego dla tych dzieciaku kontentu tylko sobie gra to można jedynie podziwiać bo i tak jest dowolność na twitch i każdy może wybrać,że jest taki obrotny w tym bo to nie pieniądze 10-20k tylko znacznie większe,taka praca a ma rodzine to tak zapewnia byt.