Wpis z mikrobloga

Z tego miejsca chciałbym oświadczyć, że już NIGDY w życiu nie będę grał rankedów supportem. Nie mogę być pewny chociaż jednej wygranej lini. A jak moje ad carry składa phage i black cleavera to już mogę siąść i zapłakać :( Nigdy więcej #!$%@?, bo tak jest zawsze. #leagueoflegends #gorzkiezale #whocares
  • 5
  • Odpowiedz
@Nikczemny: Najlepsze postacie na solo queue to ad carry lub ap mid, bo można samemu wykerować grę. Polecam granie supportem ale ze znajomym ad carry. Takie połączenie plus komunikacja głosowa robi miazgę z przeciwników.
  • Odpowiedz
@Nikczemny: Granie supportem na low elo to jak wbijanie sobie noża w oczy, raz na pięć gier trafi się ktoś ogarnięty :D Ja teraz zagrałem 3 rankedy, w dwóch counterpickowali mnie + mój team ssał pałkę, w trzecim mój ap top i ap mid ssali pałkę, ale powiedzieli, że to moja wina - bo jak ich gankowali, to dawali się zabić, a jak ja gankowałem, to gówno robili D:
  • Odpowiedz
@severian: jak ja widzę, że w teamie mam duo bot to od razu grę spisuję na straty. w zdecydowanej większości przypadków mam rację.

Co do supportowania, to polecam branie postaci które sprawiają frajdę, np. blitz ;d
  • Odpowiedz