Wpis z mikrobloga

Okej, więc troszkę nam się sprawa skomplikowała. Naiwna myślałam, że będzie ze 30 plusów od osób, które wezmą udział w zabawie. Tymczasem plusów było 600, a komentarzy 120. Mimo wszystko wydaje mi się, że system pytań, jaki przyjęłam, wyrównuje szanse. A mianowicie…jest nas sporo, więc pytania są trzy. JEDNA OSOBA MOŻE ODPOWIEDZIEĆ NA JEDNO PYTANIE. Punktacja pytań jest zależna od ich stopnia trudności (pkt. podane w nawiasie). Sami decydujecie czy odpowiedzieć szybko na pytanie za mało punktów, czy wysilić się na odpowiedź wysoko punktowaną, która wymaga riserczu, w czasie, w którym ktoś inny może udzielić na nią odpowiedzi.

Jak ktoś chce dołączyć do zabawy, to zmieniamy sposób i plusuje komentarz o treści TU PLUSY... obecny na samym końcu w tym wpisie -> https://www.wykop.pl/wpis/48669489/na-glowy-mnie-wkladajcie-a-ja-wam-zaraz-powiem-gdz/ , a ja wyznaczam mu dom, bo już nam się tutaj mętlik robi, choć i tak nie ma między wami jakiejś miażdżącej dysproporcji. Kolejne pytania pokażą się w poniedziałek między godziną 19 a 20 pod tagiem #potterzabawa. Zabawa potrwa do końca puszczanej na tvn7 serii, czyli jakieś dwa tygodnie, po czym wręczmy puchar domu. Zapraszam do zabawy. PYTANIA W PIERWSZYM SPOILERZE.


2. Za kogo podał się Harry w Błędnym Rycerzu? (15)
3. O kim mówi poniższa rymowanka, z jakiej okazji powstała i kto jest jej autorem?
Ma oczy zielone jak pikle z ropuchy
Jego włosy są czarne jak tablica.
O, gdyby moim został, bohater mych snów,
Służyłabym mu jak diablica.




Perkotka - Okej, więc troszkę nam się sprawa skomplikowała. Naiwna myślałam, że będzi...

źródło: comment_1586625893FHgPpqIxa7xrN0a97VOghw.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz