Wpis z mikrobloga

@MarchwiowySok no właśnie chodzi mi o powiązanie tych kont między sobą, to trzeba na spokojnie usiąść a się jeszcze nie przyglądałem dokładnie to pytam celem rekonesansu :) Mieszkam w jukeju, ale na cdkeys widziałem że np. GoW czy PS+ na stany jest sporo tańsze i ciekawi mnie jakby to działało w praktyce taki region flipping (ʘʘ)
@MarchwiowySok: Od dawna na czarnej.
W ogóle jakim debilem trzeba być, żeby usprawiedliwiać piracenie gier tym, że Nintendo umożliwia zamianę regionu na taki, gdzie można kupić gry taniej xD Typ się czuje lepiej, że sobie takie głupoty wmawia, czy jak?
Może wyciągał mamie z portfela, żeby uzbierać na switcha, a ta się skapnęła i teraz pilnuje pieniędzy, a gościa nie stać nawet na gry na przecenie w najbardziej korzystnym regionie.
@MarchwiowySok: @DrKittens: ale tu nikt nie broni piracenia bo z tym, ze piracenie jest zle nikt nie dyskutuje. Bardziej o to, ze ci co zmieniaja region tez czesciowo okradaja nintendo bo korzystaja z cen nieorzeznaczinych dla nich. A jesli ktos uwaza ze przeciez nintendo pozwala na zmiane regionu w celu kupienia taniej gry to prosze o oficjalne stanowisko nintendo w tej sprawie
@MangoZjem:

bo z tym, ze piracenie jest zle nikt nie dyskutuj

Próba zrównania kupowania gier taniej z piraceniem i jeszcze próba jakiejś moralizacji, gdzie samemu jest się robakiem jest żenująca.

czesciowo okradaja nintendo bo korzystaja z cen nieorzeznaczinych dla nich

Każdy kto kupuje gry zagranicy, gdzie mogą być tańsze częściowo okrada Nintendo :C To jest straszne ile ludzi teraz Nintendo może pozwać za kradzież :(
Ciekawe czy jak kupię od kogoś
@DrKittens: To moze inaczej. CD Projekt RED w zaden sposob nie zabezpieczylo Wiedźmina 3, wie o piractwie i nic z tym nie robi. Wg Twojej retoryki mozna piracic. To ze ktos nie zamyka drzwi na klucz to nie znaczy, ze mozesz wejsc mu do mieszkania. Oczywiscie, ze nintendo pomaga ze zmiana regionu. Ludziom ktorzy tej zmiany realnie potrzebuja bo fizycznie zmienili region a nie bo czlowiek chce 1€ na grze zaoszczedzic
@MangoZjem:

To moze inaczej. CD Projekt RED w zaden sposob nie zabezpieczylo Wiedźmina 3, wie o piractwie i nic z tym nie robi. Wg Twojej retoryki mozna piracic

No chyba żartujesz xD No, tak samo jak nie możesz kraść w sklepie nawet jak nie ma ochrony, ale możesz sobie zamówić z innego województwa przez internet jeżeli sklep daję taką możliwość.
Jeżeli Nintendo stwierdzi, że można ich gry pobierać bezpłatnie to dadzą