Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@buhubuhu: jak on to zrobił ? Ja mając 25 lat nie dałem rady poderwać 17 latki . Młodo wyglądam a i tak byłem dla niej chyba wiekowo za stary. A tutaj koleś 30 lat i 18 latka ???
@Kacci99: no dorodny...
@Edenes: nie wiem jak dokładnie to się wydarzyło. Nie słuchaj @SniffTheShark. Wcale nie trzeba mieć nawet auta żeby wyrwać młodą loszke. Wystarczy charakter. Młodej dziewczynie bardzo łatwo zaimponować. Na pewno nie można się do niej ślinić za bardzo, ale nawet malutki romantyczny gest może dać mega efekty, bo takie to jeszcze niedawno krainę lodu oglądały i wierzą w księcia z bajki... Ale auto też może pomóc
@Edenes wujek ma z 50 lat i robi jakieś biznesy dla przemysłu, związał się z 20 lat temu z ukraińską i mają córkę

A ja ich odwiedzam przynajmniej raz w roku.

Taka sytuacja.
Pojechaliśmy na grilla do jego znajomych + jakieś inne towarzystwo. 3 dziewczyny tak w przedziale 20-26 wyrywaly mi talerze do mycia "bo to nie robota dka faceta" po obiedzie sorzatnely bez słowa przypominania i ogólnie dbaly o to aby
@SpasticInk: @Arachnofob: @buhubuhu: @SniffTheShark: @Edenes: @Kacci99: Panowie, pozwolicie, że wprowadzę troszkę zamętu w Wasze rozumowanie.

1. Takich jak ta na zdjęciu w Polsce nie brakuje.
2. Dziewczyny 25-lat i mniej to zdecydowana większość "laski z Insta, SnapChata" czy innego gówna i poza postawami na zdjęciach nic więcej nie potrafią. Znaleźć taką z olejem w głowie to jak szukać igły w stogu siana.
3. Takie dziewczyny znają