Wpis z mikrobloga

@ciepol: W sumie to samo ciebie sie tyczy. Facet wyzywa kiedy nie ma nic do powiedzenia, nie potrafi dyskutować, ale napluć trzeba na Newskiego, bo nie myśli tak jak ja. Co za prymitywna hipokryzja wyłazi z ludzi w internecie.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: A może nie dociera do ciebie, że to ludzie są zmęczeni TWOIMI bredniami i wyzywaniem od lewaków absolutnie każdego, kto się z tobą nie zgodzi? Każdego, gościu, ja jeszcze nigdy nie widziałem, żebyś prowadził dyskusję bez rzucania wyzwiskami.

Nawet jeśli ktoś nie podaje dowodów, to nie powód, żeby go obrażać takimi obrazkami. Jeśli faktycznie uważasz, że @Ryu prowadzi dyskusje poniżej poziomu to a. czemu w ogóle z nim
  • Odpowiedz
A może nie dociera do ciebie, że to ludzie są zmęczeni TWOIMI bredniami i wyzywaniem od lewaków absolutnie każdego, kto się z tobą nie zgodzi?


@Kapoan: Informacja nieprawdziwa.

Każdego, gościu, ja jeszcze nigdy nie widziałem, żebyś prowadził dyskusję bez rzucania
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Nie ma znaczenia, kto rozpoczął dyskusje - nikt nie każe ci tego ciągnąć i zniżać się poniżej twojego poziomu, a potem buldópowania.

I nie "informacja nieprawdziwa" bo skąd możesz wiedzieć, które dyskusje z tobą widziałem? Śledzisz mnie? Wszystkie, na które zwróciłem uwagę były przepełnione wyzwiskami od lewaków.
  • Odpowiedz
I nie "informacja nieprawdziwa" bo skąd możesz wiedzieć, które dyskusje z tobą widziałem? Śledzisz mnie? Wszystkie, na które zwróciłem uwagę były przepełnione wyzwiskami od lewaków.


@Kapoan: To chyba jednak twój problem, że widzisz tylko to co chciałbyś zobaczyć, tj projekcje jakoby nazywał wszystkich dyskutantów lewakami. A to, że przypadkowo wpadasz tylko tam, gdzie takie słowa padają,a wszystkie inne pomijasz to już chyba nie jest moja wina...

Nie ma znaczenia, kto rozpoczął dyskusje - nikt nie każe ci tego ciągnąć i zniżać się poniżej twojego poziomu, a potem
  • Odpowiedz
@Kapoan: Bardzo dobrze hipokryto :) Pokaż jeszcze bardziej jaki jesteś nieobiektywny :) Widać, że prezentujecie podobny poziom z Ryu. Na szczęście większość wykopków odpowiednio ocenia wasze niesamowicie wysoki poziom dyskusji.


eot.
  • Odpowiedz