Wpis z mikrobloga

  • 35
@Magnolia-Fan biegałem i jeździłem na rowerze w tym tygodniu, przy jednej i drugiej aktywności mijałem patrole policji i wyobraź sobie że nawet na mnie nie spojrzeli groźnym wzrokiem, także tak wykop się nakręca. Nie od teraz wiadomo,że w policji bywają dziwni ludzie i to o nich słychać najbardziej w necie bo co? Miałem nagrać jak przebiegam obok policjantów i nic się nie dzieje? Lepiej się sprzedaje głupota również w takich przypadkach. (
  • Odpowiedz
@volion: 20 lat - no bez przesady. Policja miała pod względem wizerunkowym swoje wzloty i upadki, ale ostatnio była na dobrym kursie - zainwestowali w PR, śmieszkowali na facebooku, pokazywali jakieś pozytywne akcje.
Może faktycznie wykop się tym nakręca, ale z drugiej strony dziś na Onecie materiałem numer 1 był artykuł o tych mandatach z dupy. Więc chyba nie wyjdzie im ta epidemia na dobre
  • Odpowiedz
@volion: polecam wyłączyć wykop. Nakręcacie się tutaj jak marionetki


@Wejszlo: Już dzisiaj wpadły dwa filmiki dokumentujące skandaliczne zachowanie funkcjonariuszy. Dostali do ręki narzędzia, które pozwalają im szastać mandatami wedle uznania. Jakoś nie widziałem publicznego apelu funkcjonariuszy o to aby używać tych narzędzi w skrajnych sytuacjach. Po drugiej stronie jest rzecznik policji, który zamiast robić dobry PR to publikuje filmiki z palowania ludzi w Indiach.
  • Odpowiedz
@volion: oni nic nie budowali. Ciągle w nich tkwiła taka komusza prlowska mentalnosc, a teraz dzięki nowym warunkom spowodowanym obostrzeniami sa w swoim srodowisku naturalnym i robią swoją 'robotę' z ogromną przyjemnascia, aby tylko #!$%@?ć zwyklemu człowiekowi. Zamiast zapewniać ład i porządek ze szczególnym poszanowaniem godności drugiego czlowieka
  • Odpowiedz
@L3stat no dobra to Twoje doświadczenie. Wierzę w to. Ja wczoraj byłem biegać po górach (swoją drogą wyszło dobre ultra 40km) 500 m od domu na głównej drodze przez wieś w górach mijałem patrol. Policjant opuścił szybę (mijali mnie jadąc w tym samym kierunku co biegłem) i rzucił chamskim tonem "nie wysiedzisz w domu???" Nie zwalniając tempa 4:30min/km rzuciłem "jak widać nie, wyszedłem na szybki trening samemu". Policjant tylko pokiwał głową na
  • Odpowiedz
@volion raczej złą famę robią pato antysystemowcy. Z moich własnych obserwacji. Rynek miejski, parka na rowerach i słyszę jak Karina tłumaczy fraglesowi, że normalnie to tu jest więcej ludzi. Czyli olewamy izolację bo pusia swędzi. Trzech gości pod spozywczakiem. Znanych mi z widzenia mieszkańców bloku socjalnego. 8 rano, każdy z flaszeczką piwa w garści debatują gdzie w spokoju spożyć trunek aby podtrzymać promile w wydychanym powietrzu. No i wczoraj, późno wieczorem wracając
  • Odpowiedz