Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu mam takie jaśniejsze plamy na ciele. Czyżbym dołączył do grona ludzi mających bielactwo? Strasznie mi z tym źle, czuję się oszpecony mimo że nie jest tego jakoś dużo. Cykam się, że to się rozniesie. Da się to jakoś usunąć, kamuflować albo najlepiej wyleczyć? Może jakaś prywatna klinika byłaby w stanie usunąć ze mnie te niedoskonałości?
#bielactwo #kompleksy
bartlomiej-n77 - Od jakiegoś czasu mam takie jaśniejsze plamy na ciele. Czyżbym dołąc...

źródło: comment_15864447985dHy93x6Fp8Ggcqfme4z9K.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
Z wiekiem sciemnieje, natomiast nie oplaca sie takiej malej plamki "ruszac". Ludzie mają na twarzy lub dłoniach, więc wiesz.
  • Odpowiedz
@bartlomiej-n77: mam bielactwo na 90% skóry. Idź do dermatologa, takie małe to spokojnie zaleczysz. Im dalej to zajdzie tym trudniej. O ile to jest to.

Zwykłe opalanie powinno też pomóc - delikatne "przypalenie" w tym miejscu pobudzi wydzielanie melatoniny.
  • Odpowiedz
@oski94: byłem kiedyś z tym problemem u dermatologa to mi dała protopic. Oczywiście tak jak myślałem to gówno dało. No może zniknęła jakaś mała plama ale to tyle. Od tamtego czasu wyszło jeszcze kilka :///
  • Odpowiedz