Wpis z mikrobloga

Hej, może ktoś tutaj potrafi mi powiedzieć co to za chwast mi się rozplenił. Od kilku lat takie pnącze porasta mi siatke i sukcesywnie się wycina i zrywa i odrasta, ale to nie jest główny problem. Problem jest taki że to zaczęło się rozpleniać po ziemi i tworzy kilkunastometrowe odnogi i teraz jest gesta sieć tego szajzu na ziemi którego wyrwać jest ciężko i często się urywa. Nie wiem co to za roślina bo żadna z googla mi nie pasuje z wyglądu, teraz tym gorzej bo nie ma liście jeszcze. Może ktoś to kojarzy i zna jakieś remedium? Wiem tylko że ma wąsy czepne, a z ziemi co kilka metrów wypuszcza takiego badyla żeby się czegoś złapać.
#ogrodnictwo #ogrod #dzikierosliny
Pobierz AdrianV91 - Hej, może ktoś tutaj potrafi mi powiedzieć co to za chwast mi się rozplen...
źródło: comment_15864271297BcYuFDf5ADiyfms598CFg.jpg
  • 9
@AdrianV91: Jak chcesz chemią to jak wypusci liscie to zrob mu mieszanke Fernando Forte + Lontrel, zrob oprysk, najwyzej ponow po kilku dniach. Wątpliwe zeby to przezył, a przy okazji nie zniszczysz bardzo trawnika. Tylko uwazaj na co pryskasz bo w zasadzie nic dwuliscienne nie przezyje.