Wpis z mikrobloga

Mirki mam taki zestaw, podczas grania gry się ścinają i wywala do pulpitu, czy to ETS2, Simsy czy nawet COD WW 2, co może być przyczyna, wkurza mnie to bo nie każda gra ma autozapis i trzeba się wracać w rozgrywce. Czytałem ze może być niestabilne taktowanie RAMU i żeby obniżyć z 3000 na 2133 albo wina zasilacza, podczas grania temperatura karty sięga 62 stopni a procesora 54 MAX.
#pcmasterrace #komputery #pcmaster #informatyka
PR08l3m_ - Mirki mam taki zestaw, podczas grania gry się ścinają i wywala do pulpitu,...

źródło: comment_1586425437U2374coNNTuJNySilgyETT.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@PR08l3m_: wątpię żeby ktoś z twojego configu powiedział więcej niż sam wiesz czyli albo takt ramu albo zasilacz. zrób jak napisał mirek komentarz wyżej
  • Odpowiedz
@PR08l3m_: przyczyn może być wiele, w tym zasilacz. Jak masz multimetr, to możesz posprawdzać napięcia 12V. Standard ATX ma pewne normy w tym zakresie. Możesz też podczas grania odpalić HWinfo, czy procesor nie throtluje.
  • Odpowiedz
@PR08l3m_: Zaktualizuj sobie BIOS bo masz starą wersje 0409 z września 2018 roku, najnowszy to 2006 z listopada 2019 a przez ten czas wypuścili ich kilkanaście, większość ma notkę "Improve system performance".
  • Odpowiedz