Wpis z mikrobloga

Czy to prawda ze przechodząc z abonamentu na kartę jakość internetu w telefonie się pogarsza ? Miałem rozmowę z konsultantem który na sile próbuje mnie utrzymać przy umówię z abonamentem i zarzeka się ze internet który maja użytkownicy na kartę jest słabszej jakości niż ten który maja klienci w abonamencie ... #tmobile #play #plus #gsm
  • 10
@Krupier: @bslawek: tak właśnie myślałem, że to jakiś wałek byle zatrzymać klienta przy abonamencie. Oferowali mi abonament 40zl (10GB internetu + video net nie pobierający danych, no i standardowo nielimitowane rozmowy i smsy ) a dla porównania za 30zl na karte jest ta sama oferta tyle że roamingu nie ma z którego i tak nie korzystam
@bartas009: Generalnie nie ma albo przynajmniej nie wiadomo na temat priorytetyzacji dostępu do sieci pod względem tego, czy mamy klienta indywidualnego prepaid, czy abonamentowego.
Niektóre taryfy mogą mieć w regulaminie zapisy np. o ograniczeniu prędkości dostępu do sieci, ale nie jest to ograniczenie "bo prepaid", a ograniczenie danej, konkretnej taryfy.
@bartas009:

Po części miał rację.

Tak się składa że mam i abonament (firmowy tel) i prywatny na kartę i jest różnica w transferach.

Nie jest ona jakaś znaczącą około 5 do max 10mb różnicy w szybkości na korzyść abonamentu. Także aż tak bardzo nie sciemnial.

Czy warto za to dopłacać 15zl? Nolimit w plusie kosztuje 25 ;) plus 5 doładowanie gratis i reszta tych promocji co daje jeszcze taniej.

Sam musisz