Wpis z mikrobloga

Wiem, że makeup.pl ma dobre opinie i sklep jest na liście polecanych wizaz i perfumehub (chociaż opinie za ostatnie 2 miesiące na ceneo mocno spadły - 3.0 za kwiecień), ale czy ktoś sie kiedyś tam naciął? Kupiłem perfumy, które po użyciu są ledwo wyczuwalne (miałem wcześniej próbkę tego samego zapachu - perfumy były bardzo intensywne i trwałe).
#perfumy
  • 41
@paul43: nie znam niestety bohatera wątku, ale są mirki które zapach znają, więc pewnie sprawę naświetlą. Na notino były przypadki, że kupując egzemplarz ze zwrotu (tańszy) można było dostać fejury, które jakiś cwaniaczek podmienił za oryginały
@paul43: tym, że edp krócej trzyma od wody toaletowej się nie sugeruj. Nie ma zależności, przyklady można mnożyć, gdzie to edt jest trwalsze od edp. Wrzuć może jakieś zdjęcia flakonu i opakowania jeśli masz jakieś podejrzenia, że to podróbka. Eksperci rano zbadają
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paul43: nie umiem niestety porównać bo nie mam zapachu. Nie wiem jak wygląda sprawa w przypadku diora jeśli chodzi o "niedoskonałości" flakonu, ale dla kontrastu powiem, że taki Chanel ze swoim Allure Homme Sport prosi o pomstę do nieba, a mam na 100% oryginał. Sam zapach oprócz mocy jakoś się różni od próbki?
I jaki masz batch kod?
@mekekeke: jeśli tak, to pieniądze wywalone w błoto. :( studenta boli najbardziej. dzięki za pomoc. tak czy siak będę reklamował w perfumerii, może pozwolą zwrócić.
@paul43: fakt, to boli, jeśli wywali się parę stów na perfumy i okazuje się, że mają trwałość wody z kranu. Znam temat z autopsji ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli ubytek jest rzędu kilku psiknięć, to nie powinno być problemu ze zwrotem.