Wpis z mikrobloga

@adam2a ty akurat znany jesteś z wrzucania fejków, kłamania i zmieniania tytułów/opisów znalezisk gdy na główna wejdą. zdaje się, że masz też kilka banów za takie manipulacje w gablotce osiągnięć. szanuję każdego komu się chce obrzydzać twoją zawodową działalność wytykając powyższe
@adam2a: Ja kiedyś miałem takiego psychofana, którego zrównałem z ziemią w pewnej dyskusji. Powiedziałem trochę ostrych słów na temat prawaków i polskich "katolików" to potem biegał za mną przez pół roku i darł japę jaki jestem nietolerancyjny, bo nie toleruję jego nietolerancji. A, i co drugie słowo wspominał, że jest bi, a nie popiera LGBT. xD
Może to przeczyta. Z litości i z chęci świętego spokoju go nie zawołam. ( ͡
@adam2a nienawidzę cię bo jesteś zaplutym kłamcą z bogatą historią manipulacji i banów. Pochwal się ile ich wyłapałeś tu

I nie wiem co znaczy, że my? Jacy my? Ja tu jadę za kłamstwa każdego
@adam2a xD odnieś się do zarzutów o bany klamco. Nienawidzę klamców co jest reakcją zupełnie naturalną.

Twoja ostatnia duża manipulacja to wybory korespondencyjne w Bawarii i wzrost śmierci przez koronę. W tendencyjnym tytule napisałeś, że w tydzień po wyborach liczba zgonów wzrosła x4, tyle tylko, że w tydzień od zarażenia ludzie nie umierają. Średni okres samej inkubacji to kilkanaście dni i dopiero później występują objawy i ewentualnie ktoś umiera.

Jesteś zwykłym nikim
Twoja ostatnia duża manipulacja to wybory korespondencyjne w Bawarii i wzrost śmierci przez koronę. W tendencyjnym tytule napisałeś, że w tydzień po wyborach liczba zgonów wzrosła x4, tyle tylko, że w tydzień od zarażenia ludzie nie umierają. Średni okres samej inkubacji to kilkanaście dni i dopiero później występują objawy i ewentualnie ktoś umiera.


@shoananas: No więc tak: głosowanie korespondencyjne polega na tym, że karta do głosowania dostarcza jest NA WIELE DNI
@adam2a widzę, że jesteś dokładnie poinformowany, tak więc na ile dni przed wyborami karty zostały dostarczone? Poprzyj jakimś linkiem. Manipulacja była I jest oczywista, bo wg ciebie wzrost zachorowań i śmierci to wynik przeprowadzonych wyborów a brak na to dowodów.

Właśnie. Przytoczyles suche fakty, ale dorabiając sobie do tego nieprawdziwą teorię. Za bardzo się wczuwasz manipulancie, bo nie wysmiałem nigdzie wzrostu zachorowań
@adam2a śmieszny jesteś jak zgrywasz ofiarę xD zmienianie tytułów znalezisk po wejściu na główną to też tylko twoje błędy :( wrzuciłeś 9 znalezisk, które zostały uznane za informację nieprawdziwą (wiele nie doczeka się takiego sprostowania), wykopałeś kilkadziesiąt takich, a twojej kłamliwej propagandy na mikroblogu nawet nie da się zliczyć.

Żaden mój kolega. Nie znam jego działalności, ale szanuję, że akurat ciebie wyjaśnia, bo jesteś obrzydliwy
śmieszny jesteś jak zgrywasz ofiarę xD zmienianie tytułów znalezisk po wejściu na główną to też tylko twoje błędy


@shoananas: Co ja #!$%@?, moderacja jestem? xD Masz jakieś zwidy jak kolega psychol.

Żaden mój kolega. Nie znam jego działalności, ale szanuję, że akurat ciebie wyjaśnia, bo jesteś obrzydliwy


@shoananas: No wiem. Szanujesz psychola stalkera, który wykopuje same fejki, bo nienawidzisz fejków i kłamstw. Że jesteś hipokrytą to już ustaliliśmy.

kłamliwej propagandy