Wpis z mikrobloga

Chyba tylko polityka #!$%@? mnie równie mocno co żebraniny typu zrzutka.pl. Ludzie z podejsciem DEJ.

Miałam wpadkę, dejcie na start dla dzidziusia cel: 50.000. Zaraz mam osiemnastkę dejcie mi na samochód. Chcę pojechać do Francji poznawać kulturę zbieraczy ślimaków, brakuje mi pół miliona.

I ludzie na to dają. O jeszcze to pół biedy. Ale są takie zrzutki że wali przekrętem na kilometr. Ile z nich skończy się jak ta sprawa że zbieraniem na samochód dla gościa co go #!$%@?ła limuzyna BORu, co kasa zniknęła w kieszeni organizatora a cały wykop brał udział w zbiórce. Nie zrzutka a zarzutka.pl

#zrzutka ##!$%@?
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panas: Seicento było na pomagam.pl które praktycznie nic nie weryfikuje. Zrzutki z większą kasą na zrzutka.pl są weryfikowane, jak będzie wał to kasa wraca do wpłacających. Na pomagam nawet zwrotów nie masz. A to że zakładają śmieci to co zrobisz, to jest narzędzie, nie projekt rządowy z dofinansowaniem, nie chcesz - nie wpłacaj, a jak zazdrościsz to sam załóż i zbieraj
@Panas: Ich pieniądze, niech sobie wydają ile chcą i na co chcą ¯\_(ツ)_/¯

Co innego, jeśli to byłyby twoje pieniądze, jak np pieniądze z podatków z którymi rząd robi co tylko dusza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlatego NIGDY nie daję na żadne składki pieniądze (zwłaszcza te wykopowe) jeśli nie jestem pewien w 99% że pieniądze trafią na przeznaczony cel. No i cel zrzutki musi być dodatkowo wg