Wpis z mikrobloga

Moja wersja.

Gdzie są ci dziennikarze w ramówce? Gdzie są ci mejweni w kanale sportowym? No bo patrzę... patrzę na ramówkę: Szpakowski, Pol, Pindera... To są dziennikarze sportowi, tak? No Pindera jest dziennikarzem, ale nie jest młody stażem i nie jest wychowankiem tego kanału.
Gdzie są ci influenserzy? Po to stworzyliśmy kanał sportowy, że słyszeliśmy, że jest paru mejwenów, którzy za chwilę odmienią media sportowe w Polsce. Mejweni zrobili hejtpark z jakimś Kawulskim i zrobią za miesiąc, we wtorek albo środę, program z niepełnosprawnymi.
Ty czasami patrzysz na jednego czy drugiego dziennikarza: Borek, Smokowski, tamto, siamto... i zastanawiasz się: "Ty, ten mejwen nie jest taki słaby, żeby gadać na YouTube. Może jest słaby Tu? Może jest słaby TU?! Może dlatego Borek po fajnym wejściu do hejtparku... on potem ginie, bo nie ma tego. I przychodzi trudniejsze pytanie i okazuje się, że tu nie ma w ogóle jednego - dwóch mejwenów, żeby ten hejtpark pociągnąć. Żeby nie patrzeć się na twittera i potem mówić: "Bo sprawy rodzinne, bo to, bo tamto. Musimy przemyśleć, nowe doświadczenie..." Nie! Masz kopyto, wyjdź, pokaż. Za coś ci sponsorzy płacą, za coś fani cię słuchają i oglądają każdą misję futbol. Ty pokaż jako dziennikarz, że zasługujesz, żeby tutaj się wypowiadać. Jesteś zawodowcem. To po co mi dziennikarz, który powie trzy fajne anegdoty przy ustawionych telefonach?

#kanalsportowy #heheszki
przystojnykawaler - Moja wersja.

Gdzie są ci dziennikarze w ramówce? Gdzie są ci m...
  • 5