Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie cała ta sytuacja z maturą. Bo cholernie mi zależy, bo przez wszystkie te lata w kółko tylko „najważniejszy egzamin”, a teraz wszyscy mają to w dupie. Chciałabym ją napisać jak najszybciej i mieć to z głowy, jestem do tego egzaminu w pełni przygotowana w zasadzie od stycznia. I tak sobie pisze, bo mi po prostu smutno. Ci, którzy w naukę mieli #!$%@? od początku i tak dalej mają to gdzieś, ale osoby, które zapieprzały od lat, bo chciały zrobić coś więcej niż po prostu „zdać” naprawdę cierpią przez nieudolność rządzących, którzy podejmą jakąkolwiek decyzję chyba nigdy, bo ważniejsze jest teraz zezwalanie dzieciom na udział w polowaniach.
Starsi koledzy z wykopu, weźcie jakoś pocieszcie, bo już brak mi kończyn do opadywania (,)
#matura #zalesie #koronawirus #gownowpis
  • 66
  • Odpowiedz
@wladca_morii No i? W latach 1939-1945 też nie studiowali, a Polska istnieje. Odbudowana z gruzów, mimo że "wypadło" kilka roczników wykształciuchów, o elitach eksterminowanych np. w Katyniu nie wspominając.
Przestań srać żarem i wylajtuj się.
  • Odpowiedz
@wladca_morii Fajnie że potwierdziłeś. No to owocnych poszukiwań gównianych powiedzonek i tematów. Po pewnym czasie zacznie od ciebie walić smrodem, a inni nie zobaczą w tobie kogoś fajnego, tylko bździarza. Kogoś, kto zwraca się do innych cyt. "nie zesraj się" - jak typowy gimbo czy patus, mimo że mógł inaczej.
  • Odpowiedz