Wpis z mikrobloga

A Kidawa albo Homoś to co ? byli by niezależni jak Putin według ciebie i sami dyktowali by kierunki w Polskiej polityce XD ? Do wyboru są cztery kolory długopisów i taki to wybór.
@Gnieciuch:
Chyba nie za bardzo rozumiesz pojęcie demokracji.

Na tyle jeszcze mamy wolności, że mogę cię głośno namawiać do "wypadu". I nie narusza to żadnej zasady demokracji. :)
@GordonL: Chyba jednak nie ja ale ty nie rozumiesz co to demokracja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Demokracja to sposób wybierania władzy nic więcej. Wolność o której piszesz wynika z konstytucji i jej zapisów nie z faktu iż w Polsce wybiera się władzę w sposób demokratyczny. Według Ciebie wolność polega na tym że wykluczasz z dyskusji ludzi z którymi się nie zgadzasz xD ? Naprawdę słabo by było
Demokracja to sposób wybierania władzy nic więcej.


@Gnieciuch: No właśnie. Dlaczego więc uważasz, że moje namawianie cię do "wypadu" narusza tą demokrację? :)

Według Ciebie wolność polega na tym że wykluczasz z dyskusji ludzi z którymi się nie zgadzasz


@Gnieciuch: Ja PiSiorów nie wykluczam za to, że się z nimi nie zgadzam, ale za to, że są ślepymi idiotami bez rozumu i godności. I, uwaga, mam do tego prawo. Mogę
@GordonL: Bo w wyborach powinni uczestniczyć wszyscy, a kazanie "wypadać" komuś z kim się nie zgadzamy godzi w tę zasadę.

Ja PiSiorów nie wykluczam za to, że się z nimi nie zgadzam, ale za to, że są ślepymi idiotami bez rozumu i godności.

Aha czyli rozumiem że dla ciebie każdy z ponad 8 mln ludzi którzy zagłosowali na PIS jest idiotą bez rozumu i godności ? Wow gorszej generalizacji i parszywego
Bo w wyborach powinni uczestniczyć wszyscy, a kazanie "wypadać" komuś z kim się nie zgadzamy godzi w tę zasadę.


@Gnieciuch: ALe ja ci nie kazałem robić "wypad" z wyborów.

Aha czyli rozumiem że dla ciebie każdy z ponad 8 mln ludzi którzy zagłosowali na PIS jest idiotą bez rozumu i godności ? Wow gorszej generalizacji i parszywego stereotypowego myślenia nie spotykałem u żuli spod budki z piwem. Powtórzę raz jeszcze, cieszę
@GordonL: Generalizowanie i wrzucanie 8 mln ludzi do jednego wora to strasznie dziecinne, nieodpowiedzialne i wiele mówiące o tobie zachowanie. Jeszcze najlepsze jest to że jedynym kryterium którym się kierowałeś, był wybór tych ludzi a konkretniej ich wybór polityczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To chore. Niczym nie różnisz się od ludzi mówiących że każdy pedał ma hiva. To ten sam "modus operandi". Nawet nie zauważasz swoich ciągotek
Generalizowanie i wrzucanie 8 mln ludzi do jednego wora to strasznie dziecinne, nieodpowiedzialne i wiele mówiące o tobie zachowanie.


@Gnieciuch: napisałem " 8 mln" czy "spora część"?
A jeśli napisałem "spora część z 8 mln" to dlaczego uważasz, że spora część z 8 mln to "8 mln"?

Czy to nie udowadnia mojej powyższej tezy?

Jeszcze najlepsze jest to że jedynym kryterium którym się kierowałeś, był wybór tych ludzi a konkretniej ich
@GordonL:

Ja PiSiorów nie wykluczam za to, że się z nimi nie zgadzam, ale za to, że są ślepymi idiotami bez rozumu i godności

Nie napisałeś spora część tylko odniosłeś się do wszystkich wyborców Pisu jako całości czyli 8mln ludzi.

Nie, to nie jedyne kryterium.

Tak a jakie jeszcze ?

No, nie. Bo kwestia czy ktoś ma HIV to kwestia obiektywna (sprawdzalna), a to, że ja ich nazywam idiotami to tylko
@Gnieciuch:
Na Twoje pytanie czy uważasz wszystkich za idiotów odpisałem tak:

"Myślę, że spora część tych wyborców taka jest.".

Naucz się czytać ze zrozumieniem i wtedy wróć do dyskusji.
@GordonL: Dobra to już nie ma dalszego sensu. Ty masz swoje zdanie a ja swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do wyborców. To masz rację chodziło Ci nie o 8 mln tylko o sporą część. Zakładam że spora część to minimum 30% w takim razie jakieś 2.5/2.6 mln ludzi to dla Ciebie idioci. Wciąż rażąca generalizacja