Wpis z mikrobloga

No wiem.Nie ma sensu oglądać skoro 1 sezon mi się nie podobał.


@otootooto: człowieku, pierwszy sezon z Domu z Papieru to jest majstersztyk w porównaniu z kolejnymi. Nawet tego gówna kijem nie ruszaj.

@Qbiik: 27 marca wyszedł, zrobili z tego kolejną patologię do zarabiania pieniędzy, śmieszne ale ten sam schemat co w w/w dziele, co sezon jest jakiś boss do pokonania i tak to się kręci... Trzeci sezon zdecydowanie najsłabszy,
masz 9 lat czy porażenie mózgowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Silvestre_Cucumeris: jestem w 4 dekadzie życia. Serial według mnie BARDZO dobry, a jak na dzisiejsze standardy (wystarczy szybki rzut oka na inne nowe seriale) - wybitnie nietuzinkowy. Cóż, jeżeli Tobie się nie podoba, to szanuję oczywiście - ile osób tyle opinii. Pozdrawiam
Homeland,Sons of Anarchy,The Sopranos,Mad Men,Breaking Bad,Six feet under,Firefly,Zadzwoń do Saula,The Wire,Carnivale,Rzym,Twin Peaks,Dexter.Bardzo dużo nie chce mi się wszystkiego wypisywać.


@otootooto: pytasz nas o seriale a większość już widziałeś? To serio może Ozark zobacz sądząc po tym co oglądasz. A Stranger Things? The Dark? Narcos (byle nie Mexico)? Black Mirror?

@nabbek: sorry za przytyk, niestety bardzo się mylisz, to jest mega naiwne i słabe kino, nie ma tam żadnej logiki i