Wpis z mikrobloga

#ck2 z modem Rise to power + wszystkie wymagane dodatki.
Wybieram małe państewko bo w takim najfajniej mi się zaczyna, odpalam modyfikacje z menu intryg, wszystko dzieje się prawidłowo, wybieram drugą opcję - lowborn. Po czym mgła wojny pojawia się na całej mapie, tracę całą widoczność, ale normalnie mogę grać wszystkie wydarzenia dzieją się normalnie. Gdy wybiorę większe państwo na początku to się nie dzieje, tylko gdy ktoś je podbije tak do końca i zaanektuje wtedy tracę widok, mimo że postać - i pokazuje też to gra - przebywa cały czas w swojej rodzinnej prowincji. O co chodzi? Czy to jest normalne i w ogóle niech mi to ktoś wyjaśni, ładnie proszę. (°°
#crusaderkings2
FuczaQ - #ck2 z modem Rise to power + wszystkie wymagane dodatki. 
Wybieram małe pań...

źródło: comment_1586276131FOvMLQhUu2ixQKAtVXrmyl.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FuczaQ: dawno grałem tego moda, ale musisz być pod królem co najmniej, bo ten twój tytuł jest rangi księcia, może jakiś bug z tego powodu, zobacz kto jest twoim panem feudalnym, jeśli nikt to bug
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Przeprowadziłem się do innej prowincji i mgła zniknęła, wszystko wróciło do normy. Wychodzi ze zaczynanie w tych mniejszych państwach jest po prostu skopane. Dodatkowo jest bug z dziećmi, same biorą śluby za randomow mimo zaznaczenia opcji restrict mariage i nawet zaaranżowanego wcześniej małżeństwa. Osiągają pełnoletniość i cyk pojawia się anon, nie ważne co ustaliłeś i co zaznaczyłeś. Jeszcze zabiera taki delikwent 100 prestiżu na wejściu. Ten mod to pomyłka ;/
  • Odpowiedz