Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoKazania
Wydaje mi się że niemożliwe było by aż takie szybkie powiększenie liczby ludności sądzę że licząc ludzi którzy zostali by zgermanizowani było by około 300/400 milionów Niemców + niewolnicy na terenach obejmujących dzisiejszą europejską Rosję Polskę regiony Bałtyku oraz współczesne tereny gdzie zamieszkuje większość niemiecka oraz zapewne stawiali by na reprodukcje krajów czysto germańskich typu Norwegia.
Raczej wątpię że zależało by im na dużej reprodukcji Bułgarów czy innych narodów niegermańskich.
@RolfTrapeu: Moim zdaniem się mylisz, bo sukces polityki nazistowskiej ściągnąłby do Europy wszystkich ludzi pochodzenia germańskiego, nawet z USA czy Australii. Porażka Wielkiej Brytanii też zaowocowałaby wiarą w narodowy-socjalizm.
@AnonimoweMirkoKazania III Rzesza nie miała szans wygrać wojny z niemal całym światem. Więc albo Ribbentrop-Mołotow pozostaje w mocy i mamy Zachód bez UK zdominowany przez szkopów albo Zachód godzi się żeby Europa Wschodnia była Niemiecką kolonią lądową. Przy czym będziemy mieć wtedy swoją dekolonizację mniej więcej wtedy co upadek komuny w OTL. Ciekawe jakby wyglądała postfaszystowska Polska. Czy Janusze mówili by za Niemca było lepiej.
@AnonimoweMirkoKazania:
Zrobiłem odpowiednie obliczenia przyznam się nie robiłem ich bardzo dokładnych i wyszło mi że :
Sumując tereny które Niemcy planowali podbić i zaanektować (mówię o terenach EU) wynoszą mniej więcej 6 179 735 km² współczesne Chiny mają 9 597 000 km², więc można zauważyć, że Rzesza była by mniejsza jednak ...
Niemalże cała powierzchnia Rzeszy by była by terenem idealnym/dobrym do osadnictwa (im dalej posuwamy się na wschód tym tereny