Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto robić herald guardiana to... oj k---a warto xD

Nie jestem nawet w połowie ukończenia bildu a już cały content jest łatwy do zrobienia + świetna przeżywalność (90% ele ressów, 89% fizycznej reduckcji, 74% block chance).

Jedyny minus to niezbyt przyjemne lvlowanie gurdianem, build zaczyna się rozkręcać jakoś od 75+.

#pathofexile
Moted - Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto robić herald guardiana to... oj k---a wa...

źródło: comment_1586254527W3dRVhdJ3NLIWdd83zaON6.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moted: Właśnie dokładnie to expie :) też pod arc. Poki co dobrze sie lvluje, robie go typowo pod castera i potem wrzuce mu 100 regretów i naprawię drzewo. 6k dps na Arcu w 5 akcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
z +/- 50 exów


@Moted: za 50 exów to mój pies by nawet przeszedł tą grę wzdłuż i wszerz
Sztuką zrobić build dobry i tani a to guwno już jest na liście do przyszłych nerfów
  • Odpowiedz
@isInteger: Arc.

@SilentSan: Jeden z lepszych buildów jeżeli chodzi o min-max, każdy upgrade daje sporą różnicę a nie jak w niektórych że potem musisz zapłacić 30exów za 15% atk speeda.

@bubr32: Zawsze możesz grać hollow palmem czy innym necro, w każdej lidze jest broken build który potem dostaje nerfa i nie ma w tym nic dziwnego. Poza tym 50 exów na tym etapie ligi za świetny
  • Odpowiedz
@Moted: hollow palmem grałem i wykres zadowolenia z dps-a do czasu spędzonego nad buildem to równia pochyła bo w końcu dochodzisz do wniosku, że jednak fajnie jest mieć jakieś resisty w buildzie
  • Odpowiedz
@SilentSan: Chyba jednego wycraftowałem, szkoda czasu a koszt i tak jest taki sam albo wyższy. Herald + harbinger + jewel 4 slotowy można dostać za 3exy. A harbinger + endbringer + jewel 4 slotowy po 1,5 exa albo taniej.
  • Odpowiedz
@Moted: ceny w górę poszły. Od 4ex zaczyna się harbringer z heraldy. Udało mi się zrobić 5. Gdyby nie mój theorycrafting fossilowy to zamiast wydanych 15 exa zamknalbym się w 10.
  • Odpowiedz
@Moted: Dasz jakies pro tipy do tego? Jestem na etapie kupowania gearu. Mam już jakiegoś Nebulisa, Maligaro, Shaveonne, Alpha's Howl oraz tarczę. Nie wiem jak teraz, statystyki na itemach itp xd
  • Odpowiedz