Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #heheszki #panstwozdykty
To śmieszne, że ludzie narzekają na swój kraj.
Sam nie jestem zadowolony z obecnej władzy i sytuacji w państwie, ale nie jest jakoś bardzo źle.
Zawsze mogłem urodzić się, w:
- Demokratycznej Republice Konga i zostać zmuszony do kopania diamentów w wieku 12 lat
- Zimbabwe i zostać zrekrutowany siłą do "wojska" patrząc jak "wojskowi" wybijają w pień pół wioski.
- Madagaskar i mieć w głowie, że jedyny sposób na wybicie się w życiu to wyruchanie grubej Niemki turystki.
- Wietnamie i przyjechać za lepszym życiem do polski po to by w zupełnie obcym świecie otworzyć "azjatycką restaurację" lub "chiński dyskont" i zarabiać grube tysiące czego polacy nie potrafią.
  • 31
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@budyniowy_hatifnat: Może to tak jest. Ja akurat na etapie edukacji byłem tym, który zawyżał średnią i trochę inaczej do tego podchodzę. Nie mówię, że lepszym podejściem do życia jest celowanie w sufit, bo niestety bardzo łatwo przy takim nastawieniu o wypalenie i depresję, jeśli trafi się na niepowodzenie.
  • Odpowiedz
@kodecss spoko urodziłeś się w Polsce i celem nas wszystkich powinien być rozwój nie tylko osobisty ale i państwa, obecnie rząd pieprierdala cały ledwo uciulany hajs i robi to co robi z wyborami, innymi słowy pogarsza sytuację
  • Odpowiedz