Wpis z mikrobloga

Mam problem z mi9t. W górnej krawędzi ekranu dotyk sam się wyzwala. Objawia się to ciągłym wysuwaniem się paska powiadomień. Trwa to od 10sek do nawet minuty. Telefon kupiłem z bangood w październiku i jest na gwarancji. Kiedy opisałem im problem i wysłałem filmik pokazujący co się dzieje dostałem taką odpowiedź:
We have confirmed the issue.
Sorry to inform you that the supplier do not offer warranty for the global verison.Would you want to get a partial refund PLN 420?
There is a Xiaomi service repair shop in your country.We suggest you to report the problem to Xiaomi service and see if they could offer local repairing for your phone:
service.it@xiaomi.com
If you have any other questions about our products please feel free to inquire.

Mam rozumieć że mój telefon nie ma gwarancji? Spotkał się ktoś z czymś takim? Prawdopodobnie będzie trzeba wymienić wyświetlacz a 420zł to jest jakaś połowa jego wartości.

#xiaomi #mi9t #banggood #zakupyzchin
  • 15
@gozdal177: Płaciłeś przez PayPal'a, czy przez Przelewy24? Jeżeli PayPal'em, to możesz w ciągu 180 dni od daty transakcji otworzyć spór o zwrot części kosztów z powodu niesprawnego urządzenia.
@gozdal177: banggood ci odpisal, ze ich dostawca nie daje gwarancji na global version tego telefonu, czyli zapewne taka jaka kupiles. Banggood zaoferowal ci 420zl, mozesz sprobowac napisac, czy pokryja koszty naprawy gwarancyjnej w PL.
Raczej nic wiecej nie ugrasz.
Ewentualnie na beszczela mozesz ich postraszyc paypalem, wiem ze minal okres ochrony, ale moze sie uda.

Takie akcje to sa wady kupowania po taniosci w Chinach, nie wiele na to poradzisz, przyoszczedziles