Wpis z mikrobloga

MediaMarkt to najgorszy sklep z którym miałem do czynienia, a zamawiam naprawdę sporo ze sklepów internetowych.
Zamówienie złożone, informacja że wysyłają w następny dzień bo wszystkie produkty dostępne na magazynie, mija prawie tydzień oczywiście zamówienie nawet nie zostało spakowane, zero kontaktu z ich strony z informacją że czegoś brakuje, że mają opóźnienie lub cokolwiek innego.
Na infolini wszyscy mają to gdzieś i w niczym nie pomogą , czat na stronie to wogóle padaka Pani przyznaje że jednocześnie ma 5 zgłoszeń otwartych i nawet nie czyta moich wypocin .......... Tragedia najgorszy sklep niech zdychają i się zamkną a ludzie tam pracujący może wkońcu trafią gdzieś gdzie będą musieli faktycznie pracować.

#mediamarkt #porazka #januszebiznesu
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jolaosfajny: Nawet mi się nie chce opisywać jaka przeprawe miałem z tymi #!$%@?@#$_&mi. Kupiłem piekarnik trzy tygodnie przed świętami (akurat miałem remont kuchni a stary wyzionął ducha). Na stronie podawali, że wysyłka w 24h. Wywalczyłem dostawę po 2 miesiącach! Wysyłałem pisma, dzwoniłem dziesiątki razy na infolinię, byłem u bezużytecznego nieroba zwanego Miejski Rzecznil Praw Konsumenta i nic to nie dało. Cudem udało mi się zdobyć numer bezpośrednio do sklepu, który obsługiwał
jeżeli przy składaniu zamówienia była informacja wysyłka na następny dzień po zaksięgowaniu wpłaty to mogę to zgłosić jako oszustwo ?
wogóle Pani na "czacie" mnie pyta o imię /nazwisko oraz numer telefonu w celu weryfikacji albo nawet mi nie odpowie na pytanie. Podaję numer zamówienia , to oczywiście to nic nie znaczy albo daje swoje dane albo do widzenia , to nie jest łamanie ustawy o RODO ?
Zabija mnie jeszcze to
Ja także pożegnałem się z MM i każdemu będę odradzał tam zakupy. Bardzo dużo się czyta teraz i słyszy na temat MM że przyjmują zamówienia, podczas składania zamówienia towar dostępny, tydzień oczekiwania na zrealizowanie zamówienia i cisza i nagle towar niedostępny. Miałem identyczną sytuację opisaną w linku poniżej. Najczęściej robią tak jak coś jest na promce, a cena na drugi dzień drastycznie rośnie w górę. To oczywiście produkt jest na stanie ale