Wpis z mikrobloga

@GGul: Nie wiem, niby niektórzy coś tam stosują, ale opinie są różne. Ja też wcierałem różne specyfiki, ale ostatecznie zwyciężyła maszynka xd
@GGul: jak mialem 21 lat to tez bujna czupryna była, a teraz zakola za uszy i kępka xD kup sobie DX2 dbaj za wczasu, zeby pozniej nie narzekać.

Wydaje mi sie ze nie wyglada to zle i za bardzo sie przejmujesz, ale patrz zdanie wyzej jak cos :D
ale dziwne bo ja mam silne wlosy i nie wypadaja w ogole.. przy grzebieniu albo przy myciu.. mama mi mowi ze to niby genetycznie i tyle, moj ojciec mial podobnie a ma dlugie wlosy xD (jest wlochem)
@herek22: własnie na czubku mam ciensze wlosy, ale nie wypadaja.. po prostu jest ich mniej niz w reszcie glowy.. to naturalne? dlatego sprawiają wrazenie takiego gniazdka
moze po prostu kupic szampon na objetosc? zeby troche do gory wyciagnac ten placek uklepany? bo dosc smiesznie to wyglada jak reszte glowy mam tak bujna a na srodku takie uklepane xD jacys fryzjerzy/doswidczeni tutaj?
@GGul: idź najlepiej do lekarza i zbadaj czy to miniaturyzacja włosów. Jak tak to łysiejesz, ja tez zacząłem łysieć od cieńszych i rzadszych włosów na czubku

A na zasłonienie takich małych ,,rzadszych” obszarów polecam mikrowlokna (nanogen)