Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill
wygląd przesądza wszystko,
Na obrazku widzimy jak chamsko został potraktowany genetic trash przez dziewczynę
(Teoretycznie przez jego głupotę którą pokazał sposobem pisania xDDDD) lecz odrazu widać że to wszystko przez jego morde nie wiem jak można być tak bardzo dwilicowym jak ona
Jak widać blackpill żyje i ma się dobrze
No i nie twierdzę że on zrobił dobrze chcąc ją oczernić chcę tylko zwrócić uwagę na jej zachowanie wcześniej
AnonPies - #przegryw #blackpill
 wygląd przesądza wszystko,
Na obrazku widzimy jak ch...

źródło: comment_1586166689bdeSoJsLg2qr7BzwaWECh1.jpg

Pobierz
  • 7
@AnonPies: Gość nie jest zbyt atrakcyjny, to prawda, ale tym pisaniem pogrąża się kompletnie. Błędy ortograficzne i do tego jakiś dziwny szajs, który chce odwalać (ustawić sobie związek na kilka dni xD). Poza tym ja tu nie widzę chamskiego traktowania, już prędzej to ten chłop zachował się po chamsku twierdząc od razu, że tamta go ocenia po wyglądzie i, że ją "oczerni" xD. Cringe i tyle. Ale tak, wmawiajcie sobie dalej,
  • 0
@mxmln moim zdaniem ona jawnie go skreśla nawet mu nie wytłumaczy normalnie i odpowiada półsłówkami
Poza tym nie widzę błędów poza chłopakuw więc nie wiem jak ona może gadać że ocenia go po intelekcie i znaniu poprawnej polszczyzny
@AnonPies: Jeszcze pisze "jakoms" i to dwa razy, i to jeszcze chyba w dwóch pierwszych wiadomościach xD. Pewnie przy większej ilości wiadomości tych błędów byłoby jeszcze więcej. Z interpunkcją też słabo, wiadomo, że nie ma sensu pisać kropek na Messengerze (chociaż oczywiście można), ale nie postawić znaku zapytania przy pytaniu? "Poznasz mnie" to pytanie czy stwierdzenie? Takim pisaniem od razu ją do siebie zniechęca. Ale nawet nie patrząc na to -