Wpis z mikrobloga

Agituje do popelnienia przestepstwa, a Ci jego fani nie sa zbyt bystrzy i pewnie go posluchaja... chyba nigdy nie pomylilem sie w stosunku do jakiegos czlowieka tak jak do Kamila. Nigdy bym nie przypuszczal ze tagi z niego foliarz.
#bigbrother
  • 13
  • Odpowiedz
@Alicja4094: serio... A przeciez na początku programu Dawid był typowany na zwycięzcę, siostry były całkiem zabawne i nawet Ania nam imponowała gasząc w potyczkach słownych brata Bogdana lub Goche. Niestety chyba sami sie nakręcalismy na obronę Kamila tym bardziej im bardziej mieszkańcy nie mogli już znieść jego #!$%@?. Czasem spogladam na poczynania Kamila na insta i po chwili mam tak ogromna ochote wykrzyczeć mu w twarz co on #!$%@? i jakim
  • Odpowiedz
@SrinkyPinky: A ja pamiętam jego wypowiedzi w PZ... i dziś się zastanawiam, czy ktoś mu to pisał, a on po prostu tylko czytał? Bo to, jak wypowiadał się tam, nijak się ma do teraźniejszości, niestety.
  • Odpowiedz
@crazy_frog: Nie mam nic konkretnego na myśli... po prostu odnosiło się wrażenie, że to ogarnięty facet, pełna kultura wypowiedzi, sens i jakieś tam nawet życiowe mądrości całkiem do przyjęcia :) A teraz co?! Słuchać się nie da.
  • Odpowiedz
@Wolfcreek: Teraz to ani słuchać, ani czytać bo w oczy razi to jak pisze niestarannie nie mówiąc jakie orty sadzi , jak również oglądać się nie da. No chyba, że kogoś rajcuje oglądanie nagiego prawie 40 latka w środku miasta, w biały dzień który w ręce trzyma swoje genitalia. Siwizna na głowie przykryta kobaltem i to ma być to co tygryski lubią najbardziej?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz