Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23: ja np zawsze chce nudesy, zeby miec pewnosc czy np cycki mi sie podobaja albo dupa.
nie chcialbym sie zdziwic np na spotkaniu laska sie rozbiera i pokazuje mi swoje obwisle cycory, albo sutki wieksze jak cycki.

generalnie lepiej wyslac nudesy i wiedziec na pewno czy sie cialo podoba niz pozniej krecic nosem jak sie laska rozbierze.
@mlody_czyzyk23: Też swego czasu myslałem nad tym mechanizmem ;). Np. zobacz jaka jest popularność "wycieków" od różnych znanych lasek. Albo ile dostają znane kobiety za rozebranie się do jakiegoś playboya czy ckm'a. Teoretycznie cycki jak cycki. Za darmo jest tego w sieci od groma. A jednak faceci chcą widzieć w danym momencie te konkretne cycki.

Nie będę się tu wybielał, sam się na tym przyłapywałem i stąd moje rozkminy. Do żadnych
@atteint gorzej jakbyś zgubił telefon np xd

@krulik1208 chyba, że dziewczyna wysłała Ci stare zdjęcie które wcześniej pokazywała innym facetom ¯_(ツ)_/¯

@acan123 to jest jakieś racjonalne tłumaczenie :D

@Asfalt_Drobiowy bo nie widzę w tym sensu?

@Arrival tylko, że w tych ckmach i playboyach widać chociaż twarz kobiety, a faceci najczęściej proszą dziewczyny o zdjęcie samej wybranej części, hmm
tylko, że w tych ckmach i playboyach widać chociaż twarz kobiety, a faceci najczęściej proszą dziewczyny o zdjęcie samej wybranej części, hmm


@mlody_czyzyk23: To w takiej roli nie byłem :D Ale nie oszukujmy się. Twarz aktorek/piosenkarek każdy fan zna na pamięć, a jeśli nie zna to internet jest pełen jej zdjęć. CKM/Playboy to tylko ciało.

Ale nie mów, że tego samego nie da się powiedzieć o kobietach. Wiele kobiet by chciało