Wpis z mikrobloga

#koronawirus Super. Człowiek od 4 tygodni zamknięty w domu. Na zakupy raz w tygodniu w maseczkach i rękawiczkach. Mycie rak k!@#$ po dotknięciu czegokolwiek, a teraz 38.5 temperatury. Z objawów tylko osłabienie i gorączka. Mam nadzieję że to grypa. Inaczej to gowno w takim razie jest niesamowicie zaraźliwe. Ja pier....
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kajaczek No jestem ciekaw co to będzie covid czy grypa. Ale nie zmienia to faktu, że przy tych środkach b3zpieczenstwa jakie zastosowałem w domowych warunkach to chyba trzeba mieć mega pecha. To ja nie wiem jak oni w tych szpitalach funkcjonują. Bo chyba bez jakiegoś ultra kombinezonu to mało rz3czy zadziała, biorąc pod uwagę ciągłą ekspozycję. Totolotka muszę korespondencyjnie wysłać jutro.
  • Odpowiedz
@sHh1337: 3 tygodnie temu powrót z angli od dziś pieczenie w klatce piersiowej temperatura u mnie różnie od 35.3 do 37.4czasem bóle w klatce piersiowej. W angli praca solo tu od powrotu codziennie sam w domu 0 wyjść rodzina mi zakupy do domu przywoziła dziś przyjechałem do Gdańska i się zaczęło (°°
A tak poważnie jestem nastawienia z jakim żyją ludzie
  • Odpowiedz
@perasperaadopelastra: Ja się nie przejmuje nie boję się śmierci jeden mędrzec powie świr drugi mędrzec że idiota a ja widzę to w świetle tego że jak miałbym umrzeć to umrę dziś jutro za tydzień mi to wsio byle bym zostawił coś po sobie dla rodziny i innych ~SpierdoMireklvl20. 2k20 Esaa joł 3 2 1 próba mikrofonu
  • Odpowiedz