Wpis z mikrobloga

w zwiazku z pandemia i tym ze wszystko zamkniete, a ja zaczynam wygladac jak zul po malu :P postanowilem ze kupie sobie maszynke i sam sie ostrzyge xD Macie jakies doswiadczenie? jakies porady filmiki cos? troche sie boje w sumie xD
#fryzjer #wlosy #modameska
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wi1qqqq: tu masz najprostszy tutorial jaki znalazłem, jak nie gadasz po ang to w skrócie koleś zaleca przycięcie samych boków i tyłu nasadką 2 czyli 6 mm. Ruchy pionowe, symetryczne do głowy po linii prostej a z tyłu bez patrzenia, lusterek itp, ale oderwanie maszynki w momencie w którym głowa się zaokrągla. Na początku stwierdził, że sam nie dasz rady przyciąć sobie góry ani przycieniowac więc to jest najprostszy sposób żeby
badziebadla - @wi1qqqq: tu masz najprostszy tutorial jaki znalazłem, jak nie gadasz p...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wi1qqqq: Tu z kolei masz po polsku, ale też takie #!$%@?, no ale może coś złapiesz. Z tych tutoriali ogólnie to najczęściej widziałem jak pokazują fryzury z cieniowaniem, ale żeby to wyszło trzeba maszynki z taką dźwignią z boku, no i raczej samemu ciężko, co nie zmienia faktu że są tacy hardkorowcy na YouTubie, którzy robią sobie elegancką fryzurę z płynnym przejściem używając skomplikowanego systemu luster
badziebadla - @wi1qqqq: Tu z kolei masz po polsku, ale też takie #!$%@?, no ale może ...