Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trochę przykre, jak ludzie wieszają psy na policji, że czepiamy się zwykłych obywateli, za spacery czy jeżdżenie na rowerze.
A prawda jest taka, że wczoraj w ciągu 12h służby do nikogo się nie przyczepiłem, co najwyżej zwracałem uwagę i informowałem.
No i w ciągu tych 12h tylko mój patrol miał 15 interwencji zleconych typu "siedzą we 2 na ławce" "jeździ na rowerze tu i tam" "stoją pod blokiem".
I co mam zrobić? Muszę podjechać, muszę podjąć czynności. Oprócz tego, że sam mam kamere to jeszcze cały osiedlowy monitoring w oknach obserwuje co policja zrobi z ich zgłoszeniem. A w bazie przełożeni tylko czekają, żeby cię rozliczyć z "wyników", bo w końcu czas pouczeń się skończył -_-

#policja #koronawirus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 67
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no ciekawe, że czasami potraficie (czy tam 112) z dupy nie przyjmować zgłoszeń, że jest głośno itp. a teraz nagle wszystkie duperele w stylu "ktoś biega", "ktoś ćwiczy" to nagle są przyjmowane i przekazywane do patroli
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie raczej wieszają psy na władzy, która stworzyła niejasne prawo, i podała sprzeczne interpretacje. Trafię na Ciebie, będzie spoko. Trafię na jakiegoś sebę z IQ 70 w mundurze, który będzie się chciał wykazać - i dostanę mandat za jazdę samochodem, bo uzna np. że wyjazd po kable do sklepu elektronicznego nie jest dla niego istotny (a to, że potrzebuję ich do pracy, to detal).
  • Odpowiedz
A w bazie przełożeni tylko czekają, żeby cię rozliczyć z "wyników", bo w końcu czas pouczeń się skończył -_-


@AnonimoweMirkoWyznania: wasi przełożeni to policjanci z długim stażem, piekło robicie sobie sami. To co napisałeś pokazuje jaka pato-organizacją jest Polska Policja. Nadajecie się tylko do rozwiązania, i ponownej rekrutacji żeby odsiać tytanów intelektu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przyznam szczerze, że nie jestem fanem policji i dużą rolę grają tutaj moje libertariańskie poglądy, ale prawda jest taka, iż taki zwykły funkcjonariusz nie jest winien temu, co wymyślają jego przełożeni i rząd. Nie ma na to żadnego wpływu, a jeśli się sprzeciwi, to poniesie konsekwencje. I to jest właśnie typowa patologia postkomunistycznego kraju - policja ma nie "chronić i służyć", ale być bezmózgą maszynką do robienia pieniędzy, ma
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to co ostatnimi dniami wyprawiacie, to jak nadużywacie uprawnień, to jak chętnie egzekwujecie absurdalne i nielegalne prawo to zwykłe bandyctwo. Sam napisałeś, góra oczekuje wyników, a ty się na to zgodzisz i urządzisz polowanie na Polaków. Jak możesz dziwić się nam, że straciliśmy do was jakikolwiek szacunek, skoro łamiecie nasze prawa.
Pomijam już fakt, ze mamy pandemie, a patrole podchodzą do setek bogu ducha winnych ludzi, stanowiąc jedyne ogniwo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś widocznie jednym z tych normalnych, masz do 30 lat albo troszkę ponad.W mojej wiosce 3k ludzi same stare janusze, i dzisiaj patrzeli co kto kupuje, podchodzili do ludzi do mnie też i tonem jak do psa zwracali się do ludzi strasząc mandatami za alko i faje, ja tu rządze władza #!$%@?.Nie jestem fanem agresji, jednak gdy ktoś się zwraca do mnie jakbym był psem a on panem z
  • Odpowiedz
A w bazie przełożeni tylko czekają, żeby cię rozliczyć z "wyników", bo w końcu czas pouczeń się skończył -_-


@AnonimoweMirkoWyznania: kisne jak p0lscy policjanci są posłuszni wbrew swoim przekonaniom za 500 euro miesięcznie XDDDD

Jakim robakiem trzeba być to nie mam pytań
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety, znalazłeś się w tragicznej sytuacji, bo oczekuje się od ciebie karania ludzi za (nie tylko, ale też) w oczywisty sposób niegroźne w kontekście epidemii działania, dodatkowo bezpodstawne prawnie. Podejmując czynności w takiej sytuacji w oczach ludzi jesteś bandytą. Oczywiście nie dojdzie do tego, ale w takiej sytuacji Policja powinna okazać nieposłuszeństwo władzy i solidarność z obywatelami i co najmniej odmawiać wystawiania nielegalnych mandatów.

Straszne jest patrzenie jak Policja
  • Odpowiedz