Wpis z mikrobloga

#golenie #pytanie #niebieskiepaski

Mając dosyć spory problem z trądzikiem i zastanawiam się czy w takiej sytuacji maszynka elektryczna nie jest lepsza. Dodam, że lubię być ogolony kompletnie na zero ( zawszę golę się dwa razy, drugi raz pod włos ). Jakie są wasze sugestie?
  • 9
  • Odpowiedz
@ZycieSsie: nie golic sie pod wlos i stosowac sensowne mydlo do golenia, a potem cos nawilzajacego. Nie wiem czym sie golisz, ale przy problemach z cera jesli to sa jakies wielorazowki czy co, to bym sie zastanowil nad jednorazowkami (ale takimi na raz, a nie na tydzien), albo zyletkami i wymiana co golenie.
  • Odpowiedz
Jak zaczynałem się golić to używałem żeli/pianki i miałem nie tyle co trądzik, ale wysypkę, całą czerwoną skórę itd. Teraz stosuje mydła/kremy i nie mam żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@ZycieSsie: mydlo proraso sensitive albo michells wools fat. Z naciskiem na to drugie bo ma lanoline i ryj po goleniu jest jak dupka niemowlaka. Dostaniesz na allegro bez problemu. Tylko to sa mydla, wiec potrzeba pedzla do tego.
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze Dzięki, z pewnością sprawdzę. Cena na allegro jest o ponad połowę mniejsza niż na stronie producenta - mam nadzieję, że nie wpłynie to na jakość produktu.
  • Odpowiedz