Wpis z mikrobloga

Jarko mówi do Srawka że zło jakie wyrządza drugiemu człowiekowi zawsze wraca. Więc Andrzejewski ma za swoje i właśnie do niego wraca karma której mu kiedyś kto też pożyczył tak jak on Sławkowi. menel ostro sam się zaorał co drugie słowo przeklina drży mu głos z tego przejęcia. Obwinia kogoś o krzywdę na swojej rodzinie a prawda jest taka że on jest za to odpowiedzialny. Czemu nie było mu szkoda matki gdy podnosił na nią rękę bił ją i wyzywal a teraz mu szkoda bo jej syna menela pokazują we wszystkich gazetach w całej Polsce? Ale ta udawana pewność siebie jest piękna czuje tą złość przykrość i strach. ja w takiej sytuacji bym pewnie zajaral splifa albo wypił whisky by odreagować myślicie ze menel siedzi teraz grzecznie? Na pewno teraz ładuje z nerwów i może wrócić do picia. mówi że nie da się odciąć co by się nie stało :D JAK TO MÓWIĄ SZTUKA NIE JEST ZAPROWADZIĆ ŚWINIE DO KORYTA TYLKO JĄ OD NIEGO ODCIĄGNĄĆ XD on tak łatwo nie zrezygnuje z free pieniążków a nie dlugo zacznie grać ofiarę polewka jak z pewnego siebie menela który obrósł w piórka zaraz stanie się znowu biedny Jaruś zulik
#kononowicz #patostreamy
  • 6
@Knurdowora:
Prawda z tym wracającym złem. Ma jarek za swoje. Także spoko, to samo będzie czekać srapków i antypreżotów. O ile już nie mają za swoje w życiu.

"Czemu nie było mu szkoda matki gdy podnosił na nią rękę bił ją i wyzywal a teraz mu szkoda"
Mam nadzieję, że podobnie jak wiliam masz na to jakieś tajne dowody poza jednym pismem z "podejrzeniem o 207". W przeciwnym razie jeśli jakimś
@BombaskaEskadraLotnicza: Pomyśl co on musiał robić że rodzona matka zadzwoniła na niego na policję i założyla mu sprawe. nie potrzebuje dowodów bo każdy kto ma matkę to wie że potrafi wszystko zanieść dla swojego dziecka ja bym musiał chyba znęcać się nad swoją matką i może dopiero poszłaby po pomoc. a tu tak było i to potwierdza wszyetko to że musiałbyc on okropony i zrobić jej coś bardzo złego a ona
@Knurdowora:
1. Nie wiesz co się działo u Andrzejewskich
2. Nie wiesz z jakiego powodu powstała przklejana tutaj notka
3. To co piszesz to twoje pobożne życzenia i domysły
4. Skoro posługujesz się grypserą... no cóż gratuluję towarzystwa. To tylko pokazuje ile warte jest to co piszesz i jaka jest twoja motywacja
5. Podobno to menel sam się ora xD