Wpis z mikrobloga

Nie wiem co się ludzie spuszczają nad ta książka Anji Rubik #sexedpl ,mając darmowy premium na Empiku przejrzałam ja i poczytałam pare rozdziałów. Według mnie to jest dobra książka, ale taka podstawowa dla dzieci w wieku 12/14 lat, bo mając więcej niczego się człowiek nje dowie xD No kurde, jednak nie m co porównywać książek Starowicza do tej. Jak ktoś jest ogarnięty, to strata czasu
#przemysleniazdupy #przemyslenia #ksiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 7
@Jeffrey_M: Nie zauważyłam, raczej nie. To jest książka w rodzaju: możesz zajść w ciąże podczas pierwszego razu
Taki raczej skromny poradnik dla młodych julek i oskarkow nizeli dobra szczegółowa książka. Do tego okraszona nadmiernymi zdjęciami jakichś małolatów którzy się do siebie lepią, chyba po to aby zwiększyć objętość książki.
Wiele rzetelnych rzeczy można się dowiedzieć w książkach starowicza
@szzzzzz: Sama byłam wychowywana w rodzinie gdzie seks to grzech, No ale teraz mamy internet i można się sporo dowiedzieć, dlatego tym bardziej mnie dziwi, ze osoby mające te 18 lat wierzą, ze nie mogą zajść w ciąże jak będą podskakiwać po seksie xD
@DinaKaliente w internecie jest mnóstwo nieprawdziwych informacji, nawet na wikipedii znajdziesz kwiatki. A jak dodasz do tego jeszcze to jak wygląda edukacja seksualna w Polsce to jest naprawdę nieciekawie. Na pewno zdecydowana większość prawie dorosłych nastolatków nie będzie tego potrzebować, ale są też tacy którzy na przykład mają problem ze zweryfikowaniem informacji że tak grzecznie to ujmę