Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 190
@art212: a Ty nie ogarniasz, że od tego jest zakaz zgromadzeń? Poza tym, z całą pewnością on jak i ja mieszkamy w takim miejscu, że tak ludzie się nie będą gromadzić, a samochody nie będę przejeżdżać, bo nie mają tego jak zarobić. Ja mieszkam na wiosce 500 mieszkańców, z dala od drogi, gdzie jest kilka domów. Mieszkam 10 metrów przed lasami, łąkami, polami, które ciągną się kikometrami. Ostatni raz spotkałem kogoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azura: Wynika trochę z mojej frustracji, muszę przyznać xD i pewnie trochę po to, żeby pokazać, że "hehe i co mi zrobicie nic mi nie zrobicie", jednak nie szkodząc tym innym ludziom.
@GalNoname: ładna pogoda jakby nie zabronili to debile znowu zjechali by tłumem do lasu, u nas były dwa parkingi pod laskiem przepełnione nawet przy drodze stawali... No banda bydła normalnie, ludzie to idioci, a współczuję tym ci nie mogą wytrzymać we własnych 4 ścianach, to chyba znak że powinni coś zmienić w swoim zyciu
Nie ogarniasz, że zostało to wprowadzone, żeby młodzież nie mogła się gromadzić i chlać na świeżym powietrzu w majestacie prawa?


@art212: Powinni ci skonfiskować samochód, żeby Tomasz Hajto nie rozjechał znowu baby na pasyach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@quercy: W mojej odnodze jest kilka domów. Jest jakby droga główna i zjeżdżasz w tą boczną, która prowadzi do nikąd. Ja mieszkam prawie na samym końcu praktycznie. Nocami jest tutaj absolutna cisza. Można powiedzieć, że jak wzrokiem sięgnąć dookoła ciągnął się właśnie takie lasy, dalej są pola, łąki, znowu lasy. Zadupie, ale to piękne i spokojne miejsce.
źródło: comment_1586073908xZSHxikfWLQEtpZto7a9xH.jpg
@art212: > Nie ogarniasz, że zostało to wprowadzone, żeby młodzież nie mogła się gromadzić i chlać na świeżym powietrzu w majestacie prawa?

Co? Jedno o młodzieży mogę Ci powiedzieć, nie gromadzą się w lesie. Nie gadaj też o dobru społeczeństwa, bo wiele z tych nowych przepisów nie mają z nim nic wspólnego. Są słabo przemyślane, nie mówiąc już o jakości "podstawy prawnej".

Rząd nie jest przygotowany by wprowadzić rozwiązania, które faktycznie
@PKWiU93-21-1 z doświadczenia powiem Ci że nic nie lubi próżni. Mniej więcej wszystko zostało już uregulowane, zostały lasy. Więc hop - lasy też blokujemy. Nie mówię że to postanowienie jest idealne ale jakieś jest. Nie jestem za PiS ale gdyby tego nie zrobili to widzę oczami wyobraźni dokument na tvn jak to rząd pozwolił na imprezy... Gdzie? Ano w lesie :)
@GalNoname Wylęg kleszczy się zaczyna, co jest ryzykiem dla zdrowia osób. Plus puść hołotę do lasu na taką suszę, jeszcze niektórzy się domyślą i zaczną ogniska rozpalać. A to duże ryzyko pożaru. Tak naprawdę nie wiem czy w tym zakazie chodzi wyłącznie o koronawirusa.
@GalNoname: u mnie nie ma takiego spokoju, mimo że zadupie, bo wybudowali kilka lat temu wieżę widokową nad największym stawem w Europie, który został wykopany samymi rękoma. Teraz można tu spotkać w okresie letnim turystów nawet zza granicy.