Wpis z mikrobloga

  • 74
Idzie wiosna. Nie ogarniasz, że zostało to wprowadzone, żeby młodzież nie mogła się gromadzić i chlać na świeżym powietrzu w majestacie prawa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 190
@art212: a Ty nie ogarniasz, że od tego jest zakaz zgromadzeń? Poza tym, z całą pewnością on jak i ja mieszkamy w takim miejscu, że tak ludzie się nie będą gromadzić, a samochody nie będę przejeżdżać, bo nie mają tego jak zarobić. Ja mieszkam na wiosce 500 mieszkańców, z dala od drogi, gdzie jest kilka domów. Mieszkam 10 metrów przed lasami, łąkami, polami, które ciągną się kikometrami. Ostatni raz spotkałem
  • Odpowiedz
  • 21
@GalNoname Więc przyznajesz, że to tylko Twój punkt widzenia. Niestety trzeba spojrzeć na problem z trochę szerszej perspektywy. Tej gorszej. Widzę nie masz pojęcia jak teraz zachowuje się bydło (nastolatki) już w ledwo powiatowych - a co dopiero w wielkich - miastach. To właśnie na nich jest ten kaganiec.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azura: Wynika trochę z mojej frustracji, muszę przyznać xD i pewnie trochę po to, żeby pokazać, że "hehe i co mi zrobicie nic mi nie zrobicie", jednak nie szkodząc tym innym ludziom.
  • Odpowiedz
@GalNoname: ładna pogoda jakby nie zabronili to debile znowu zjechali by tłumem do lasu, u nas były dwa parkingi pod laskiem przepełnione nawet przy drodze stawali... No banda bydła normalnie, ludzie to idioci, a współczuję tym ci nie mogą wytrzymać we własnych 4 ścianach, to chyba znak że powinni coś zmienić w swoim zyciu
  • Odpowiedz
Nie ogarniasz, że zostało to wprowadzone, żeby młodzież nie mogła się gromadzić i chlać na świeżym powietrzu w majestacie prawa?


@art212: Powinni ci skonfiskować samochód, żeby Tomasz Hajto nie rozjechał znowu baby na pasyach.
  • Odpowiedz